Acardex ekibi, projenin devam eden $ACX token tohum satışında büyük bir başarı kaydetmesi nedeniyle en büyük sevincini dile getirdi.

Acardex ekibi, projenin devam eden $ACX token tohum satışında büyük bir başarı kaydetmesi nedeniyle en büyük sevincini dile getirdi. Bu tohum satışının 1 Nisan'da sona ermesi planlanıyor, satışı tamamlamak için birkaç token kaldı, Acardex projesinin birkaç gün içinde sert sınırına ulaşması ve satışı oybirliğiyle sona erdirmesi çok muhtemel. Topluluğumuzu bize duydukları sonsuz güven ve bağlılık için takdir ediyoruz.

Gelişmiş işlevselliklerimizin ve kullanıcı dostu protokolümüzün bir parçası olarak ACX token dağıtımı, otomatikleştirilmiş bir uygulamadır. Bir katılımcı ADA kullanarak bir satın alma yaptığında, ACX tokeni doğrudan alıcı ADA cüzdan adresine gönderilecektir.

 

Acardex Ekosistemi

Acardex, kullanıcıların AMM protokolü aracılığıyla Cardano Blockchain üzerinde bir likidite sağlayıcısı olmalarına ve kullanıcılar likidite havuzlarına katıldığında “ADA — Cardano Native Tokens çiftleri” üzerinden ücret toplayarak pasif gelir elde etmelerine olanak tanır. Acardex geliştiriciler ekibi aynı zamanda yerel varlık ödünç verme protokolü üzerinde de çalışıyor; mekanizma, kullanıcıların kredilere erişmelerini ve çeşitli DE-Fi uygulamaları için kullanılabilecek varlıkları havuzlamalarını sağlayacak.

ACX Token Tohum Satış Detayları

1 ACX = 0,00125 ADA

1 ADA = 800 ACX

Minimum Satın Alma: 300 ADA

Maksimum Satın Alma: 30.000 ADA

Devam Eden $ACX Seed-Sale'e katılmak için, kullanıcılar yalnızca Yoroi Wallet, Daedalus Wallet, Nami Wallet veya Adalite Wallet gibi Cardano cüzdanlarını kullanmalıdır.

ACX Seed-Sale'e nasıl katılacağınıza dair kapsamlı bir rehber sunulacaktır.

Unutmayın, kullanıcılar Tohum Satışına yalnızca web sitemiz üzerinden katılabilirler: https://acardex.io/seed-sale.html

Herhangi bir konuda kafanız karışırsa, sorularınızı Sosyal medya tanıtıcısı aracılığıyla sorun.

Telgraf: https://t.me/acardexcommunity

Twitter: https://twitter.com/_acardex

Orta: https://medium.com/@acardex

Şirket İletişim:

Web sitesi: https://acardex.io/

İrtibat Adı: Acardex

İletişim E-postası: [email protected]

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ