Çoğumuzun bildiği gibi, ön satışlara yatırım yapmak her zaman kripto pazarındaki en karlı yatırım stratejilerinden biri olmuştur.

Cardano (ADA) Ve EOS (EOS) Yakında Orbeon Protokolünde (ORBN) Yeni Bir Rakiple Karşılaşacak!

Çoğumuzun bildiği gibi, ön satışlara yatırım yapmak her zaman kripto pazarındaki en karlı yatırım stratejilerinden biri olmuştur. Bugün, ön satışının 5. aşamasında olan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir platform haline gelebilecek yaklaşan bir proje - Orbeon Protokolü (ORBN), öyle ki yatırımcılar onu Cardano (ADA) ve EOS (EOS) gibi popüler paralarla karşılaştırıyor. .

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir blockchain platformudur. Kullanıcılar, eşler arası ödeme yapmak için Cardano (ADA) dijital parasını kullanabilir.

Son haberlerde, yeni stablecoin Djed, olumlu bir güvenlik değerlendirmesinin ardından Cardano (ADA) ana ağında piyasaya sürüldü. Bu haber, Cardano (ADA) fiyatının yalnızca geçen hafta %6'lık bir artış görmesine yardımcı oldu. Bununla birlikte, teknik analiz, Cardano (ADA) için hafif bir fiyat geri dönüşünün yaklaşmakta olabileceğini gösteriyor.

Cardano (ADA) şu anda 0,3825 dolardan işlem görüyor, ancak uzmanlar yakında 0,31 doların gelebileceğine inanıyor. Bu noktada Cardano (ADA), uzak durmanız gereken çok riskli bir varlıktır.

EOS (EOS)

EOSIO, yerel dijital para EOS (EOS) tarafından desteklenen, Ethereum üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan uygulamaları uygulamak için bir platformdur. Çok sayıda şirket ve tek kişilik girişim, kripto para birimlerinin kullanımını teşvik eden avantajlar sağladığı için EOS'a (EOS) geçmeyi tercih etti. Bu avantajlar, EOS'un (EOS) 2018'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22,71 $'a ulaşmasına yardımcı oldu.

Ne yazık ki, EOS (EOS) madeni parasının değeri 1,03 $ ve piyasa değeri 1,1 milyar $ olduğu ve son 24 saatte %2,41 düştüğü için bu fiyat noktasına bir daha asla ulaşılamayabilir. EOS (EOS), fiyatı yükseltmek için gereken boğa desteğine sahip değil.

EOS (EOS) sahipleri, kripto paranın gözle görülür kazançlar sağlayıp sağlayamayacağını sorgulamaya başlıyor ve uzmanlar buna inanmıyor. Birçok yatırımcı uzun vadeli büyüme potansiyeline sahip dijital paraların peşinde olduğundan, EOS (EOS) etrafındaki hava düşüş yönünde.

Orbeon Protokolü (ORBN)

Finansmana ihtiyaç duyan gelecek vaat eden şirketler, Web3 alanına girmeyi ve mevcut kitle fonlaması endüstrisinde topluluklarıyla bağlantı kurmayı zor buluyor. Ancak tüm bunlar yakında Orbeon Protokolü (ORBN) ile değişecek! Bu benzersiz merkezi olmayan yatırım platformu, bir şirketteki gerçek yatırımları temsil eden hisse bazlı fraksiyonlara ayrılmış NFT'lerin yalnızca 1 ABD doları karşılığında satışına izin veren ilk platform olacak.

Orbeon Protokolü (ORBN) aracılığıyla, startup'lar sadık müşterilerin takipçi kitlesini geliştirmek için topluluklarıyla etkileşim kurarken ve topluluklarını büyütürken çok daha hızlı fon toplayacak. Öte yandan, yatırımcılar, arkalarında sadece sanat değil, gerçek fayda sağlayan NFT'leri düşük bir fiyata bulacaklar!

Orbeon Protokolünün (ORBN) öne çıkacağı bir diğer alan ise güvenlik. Halihazırda Solid Proof'tan bir denetim aldı ve Orbeon Protokolü (ORBN) ekibi likiditeyi on yıl süreyle kilitleyecek .Bu projeyi piyasadaki en güvenli projelerden biri yapan güçlü güvenlik önlemleri!

Sadece 0,071 $'lık bir fiyatla, yakında 0,004 $'lık başlangıç fiyatından %6000 artışla 0,24 $'lık bir değere ulaşması beklenen ORBN'yi satın almak için doğru an.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ