Revuto'nun Cardano'daki ilk token satışı olmasından şiddetle gurur duysak da, bazen bu basit gerçeğin ötesine bakmak ve yatırımcıların kendilerine ışık tutmak iyi olur.

Cardano Ağındaki Altcoin Projesi Revuto İlk Sonuçlarını Açıkladı

Revuto'nun Cardano'daki ilk token satışı olmasından şiddetle gurur duysak da, bazen bu basit gerçeğin ötesine bakmak ve yatırımcıların kendilerine ışık tutmak iyi olur.

Ne de olsa, herhangi bir proje ancak destekçilerinin düşündüğü kadar değerlidir. Bizim durumumuzda, bu destekçiler, kripto destekli abonelik çözümümüzün ilgisini çeken sıradan yatırımcıların yanı sıra bir dizi önde gelen blockchain VC firmasını içerir.

Çılgınca iki haftalık bir süre boyunca bir milyon kişi projeye kaydoldu. Tüm token tahsisinin dört gün içinde tükendiğini gören REVU yangın satışından bahsetmiyoruz bile.

Yeni Sınırlar, Yeni Ufuklar

Revuto topluluğunun, biz yeni sınırlara ve ufuklara ulaştıkça evrenin kendisi gibi genişleyen küresel bir güç olduğunu söylemek abartı olmaz.

Şaşırtıcı bir şekilde, şu ana kadar dünyanın 195 ülkesinden 122'sinden yatırımcıları ağırladık, yani dünyanın hemen her cebinde varlık gösterme yolunda ilerliyoruz.

Revuto topluluğunun çok uzaklara dağılmış olduğunu bilmek güzel bir duygu olsa da, nihai amacımız değeri aynı ölçüde geniş bir alana yaymaktır. Her ülkede, bireylerin günlük yaşamlarında Revuto mobil uygulamasını kullanmasını ve ondan değer elde etmesini istiyoruz.

Kullanıcı sayıları daha da hızlı bir oranda çoğalmazsa, yatırımcı sayıları çok az şey ifade eder.

Küresel kampanyamızın başlamasının üzerinden bir aydan biraz fazla zaman geçti ve bu süre içinde organik olarak inanılmaz sonuçlar elde ettik. Mesajı iletmek gerçekten bir ekip çalışması oldu ve Revuto hakkında hem sanal olarak hem de IRL'yi yayan kararlı büyükelçilerimize saygılarımızı sunmak istiyoruz.

Oldukça kısa bir sürede, aşağıdakilerden oluşan bir topluluk oluşturmayı başardık:

+22.000 Twitter takipçisi

+19.000 Telegram Genel Tartışma grubu üyeleri

+13.000 Telegram Resmi Duyuruları kanal üyeleri

…artı 3 Mayıs'tan bu yana 2,1 milyon bireysel kayıt. Bu, hızla fırlayan bir roket emojisi gerektirmiyorsa, ne işe yaradığını bilmiyoruz.

Revuto'nun Evrensel Farklılığı

Son başarılarımızla ilgili not edilmesi gereken en sevindirici şeylerden biri, uzak ve egzotik yerlerdeki insanların ilgisini çekmemizdir.

Abonelikleri yönetme, geri ödeme ve yönlendirme ödülleri kazanma ve stablecoin kredileri alma yeteneğinin evrensel bir çekiciliği olacağını her zaman bilsek de, yine de bu vizyonun yürekten onaylandığını görmek sevindirici.

Bazı uzak ülkelerde, yalnız bir yatırımcı Revuto'nun değerini anladı ve sermayelerini rehin verdi. Bu yalnız bireyi yörüngemize getirmek için devreye giren evrenin güçlerini merak etmek insan doğasıdır.

Diğerlerinin yanı sıra, St Kitts ve Nevis, Réunion ve Trinidad ve Tobago gibi adaların yanı sıra Maldivler takımadalarından gelen yatırımları memnuniyetle karşılıyoruz. Antarktika'nın donmuş atıklarından bile yatırım aldık!

Bu arada, kayıtlı REVU yatırımcılarımız hakkında (ülkelere göre) buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

Söylemeye gerek yok, 2 milyondan fazla kullanıcıya (ve artmaya devam ediyor) ürün sunabilen bir platformda ince ayar yaptığımız için Revuto için tam gaz devam ediyor. iOS ve Android'de yakında çıkacak olan Revuto uygulamamıza göz kulak olun ve sevginizi sosyal medyada paylaşmayı unutmayın. Bu tren güç topluyor.

Revuto token airdropuna bu linkten katılabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ