Cardano ekosistemi, zengin bir DeFi geliştiricileri, yatırımcıları, topluluğu ve çevrimiçi varlığına sahiptir.

Cardano,Aktivite Fırladıkça %75 Arttı – ADA Gerçek Hacimde İlk 3 NFT +%28

Cardano ekosistemi, zengin bir DeFi geliştiricileri, yatırımcıları, topluluğu ve çevrimiçi varlığına sahiptir.
Cardano ağının Kilitlenmiş Toplam Değeri 11.68 milyon dolar, burada SundaeSwap, ADAX Pro ve MeawSwapFi sırasıyla 10.9 milyon dolar, 751 bin dolar ve 35 bin dolar ile liderlik ediyor.
Cardano (ADA) ağı, aylarca süren ayı piyasasının ortasında blok zinciri güçlerini esnetiyor. ADA balinası tarafından yakın zamanda atılan bir dizi tweet aracılığıyla yapılan bir güncellemeye göre, Cardano'nun zincir üzerindeki etkinliğinin aya giden bir roket üzerinde olduğu açık. Bildirildiğine göre, Cardano'nun NFT hacmi 17 ve 18 Ekim'de sırasıyla 3 milyon ve 2,8 milyon ADA'ya ulaştı. Sonuç olarak, Cardano ağı üçüncü en büyük NFT protokolü olarak sıralandı.

Bununla birlikte, Cardano (ADA), olası bir çok haftalı ayı piyasasında sıkışıp kalmaya devam ediyor. En son kripto piyasası verilerimize göre, ADA fiyatı geçen yıl yüzde 84 düştü. Ek olarak, kripto piyasası kapitalizasyonuna göre 8. en büyük dijital varlık, son 30 ve 7 günde sırasıyla yüzde 24 ve yüzde 11 düştü.
Cardano ekosistemi, zengin bir DeFi geliştiricileri, yatırımcıları, topluluğu ve çevrimiçi varlığına sahiptir. Bununla birlikte, çoğu proje, özel yeteneklerine göre henüz tam anlamıyla gelişmemiştir.
DefiLlama tarafından sağlanan piyasa verilerine göre, Cardano ağının Kilitlenen Toplam Değeri 11.68 milyon dolar, burada SundaeSwap, ADAX Pro ve MeawSwapFi sırasıyla 10.9 milyon dolar, 751 bin dolar ve 35 bin dolar ile lider durumda.

Cardano Ağı Yakın Çekim

Cardano ağı, 2021 boğa piyasası ve 2022 ayı piyasasının ardından bu kadar uzun süre hayatta kalarak esnekliğini gösterdi. Sonuç olarak, bazı kripto analistleri, ağın önümüzdeki yıllarda, özellikle NFT pazarında ve hızla büyüyen Play-to-Earn endüstrisinde daha fazla kazanım elde edeceğini düşünüyor.

Cardano'daki NFT hacmi inanılmaz. Ancak DeFi protokollerinin gerçek devleri Cardano'da yayınlandığında DeFi istatistiklerini bekleyin. Bu kış piyasalar için kötü olabilir, ancak bu kış Cardano'da DeFi'nin yükselişini göreceğimize dair bir his var."

Sonuç olarak, Cardano piyasa değeri, aylarca süren ayı piyasasına rağmen önemini korudu. Raporlama zamanında, Cardano 11.780.799.386 $'lık bir piyasa değerine ve 24 saatlik yaklaşık 504.830.703 $'lık bir işlem hacmine sahipti.

Tokenview tarafından sağlanan zincir üstü verilere göre, Cardano (ADA) 325.604 sahibine sahip. Bununla birlikte, sayı hala milyonlarca sahibi olan Doge, Ethereum ve Bitcoin gibi şirketlerin belirlediği çıtanın altında.

Dappsoncardano.com'a göre Cardano ekosisteminin bugün itibariyle 44 Dapp'a sahip olduğu bildiriliyor. En büyük beklenti, tüm Dapps'lerin, özellikle boğa piyasalarında, hacim olarak tam olarak büyüyeceği zamandır.

Cardano ağ geliştiricileri, ekosistemi blok zinciri listesinin başında yapmak için iş başındalar. Son zamanlarda Cardano ağı, 22 Eylül 2022'de tetiklenen Vasil yükseltmesini üstlendi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ