Cardano'nun (ADA) fiyatı, IOHK CEO'su Charles Hoskinson, blockchain’in bir sonraki büyük yükseltmesi için bir zaman dilimi belirledikten sonra yaklaşık % 20 arttı.

Cardano: Charles Hoskinson Devasa Yükseltme İçin Lansman Tarihini Duyurdu

Cardano'nun (ADA) fiyatı, IOHK CEO'su Charles Hoskinson, blockchain’in bir sonraki büyük yükseltmesi için bir zaman dilimi belirledikten sonra yaklaşık % 20 arttı.

Perşembe günü bir Crowdcast canlı akış etkinliği sırasında Hoskinson, Cardano'nun arkasındaki şirket IOHK'nın 30 Haziran ve 7 Temmuz tarihleri arasında Shelley'i yayınlayacağını açıkladı.

“Bu güncelleme sistematik ve dikkatli bir şekilde inşa edildi. Bu noktaya gelmek için uzun süre bekledik çünkü yüksek derecede güven duymak istedik. ”

Shelley, Cardano'yu tamamen merkezi olmayan bir proof of stake ağına dönüştürmek için tasarlanmıştır. ADA sahiplerinin ödüller karşılığında ağa güç sağlamasına yardımcı olan aplikasyon sunar. Nisan ayında Hoskinson, Shelley'nin ilk bloğunu ilk “arkadaşlar ve aile” test aşamasında ürettiğini açıkladı.

IOHK, Shelley çalışmaya başladıktan sonra, insanların dijital para göndermesine ve almasına izin veren Cardano'nun diğer blockchain ağlarından 50 ila 100 kat daha merkezi olmayacağını söylüyor.

Mart ayında Hoskinson, Cardano vizyonunu her şeyi yapabilen en güçlü blok zinciri olarak aktardı - akıllı sözleşmeler yapma, hızlı işlemler yapma ve verileri koruma. Darboğazlara veya diğer barikatlara çarpmadan sorunsuz bir şekilde genişleyebilecek geniş bir ağ hayal ediyor.

 “İhtiyacımız olan tüm büyüme taleplerini karşılamak için gereken ölçeklenebilirliğe sahip olacağız. Çok açık bir birlikte çalışabilirlik hikayemiz var. Diğer sistemlerle nasıl iletişim kuracağımız konusunda net bir fikrimiz var. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ