Cardano, ağındaki gelişmelerle ilgili adım atıyor.

Cardano’dan Charles Hoskinson: Ticari Uyum İçin kritik PwC Ortaklığı

Cardano, ağındaki gelişmelerle ilgili adım atıyor. Davos WEF 2020'de birçok stratejik ortaklık kurmaktan ekosistemde ticarileşmeyi sağlamak için yeni yollar açmaya kadar Cardano bir rol oynuyor.

IOHK CEO'su ve Kurucu Ortak Charles Hoskinson tarafından bir röportajda açıklandığı gibi, ekip çok “bilim ve mühendislik” bakış açısından “ticari bakış açısına” geçiş aşamasında Cardano bir bütün olarak tanıştı. işletmelerin yeni müşterileri, PwC'nin bir endüstri uzmanı olarak rolü kritik olacak.

Profesyonel hizmetler ağı PriceWaterhouseCoopers [PwC] ile devam eden çalışma, temelde yeni bir ticari strateji oluşturmaya odaklanmış durumda. Hoskinson, AMBCrypto ile PwC ile ortaklık hakkında konuşurken “Yani bir şekilde, birleşme oyunu, aynı zamanda platformumuzun yeteneklerinin ve nerede olduğu konusunda bağımsız bir değerlendirmedir ve aynı zamanda Cardano'yu kurumsal dünyaya anlayabileceği şekilde işletme dünyasına tanıtmanın harika bir yoludur. PwC bu dili konuşmada uzmandır, bu yüzden dili doğru bir şekilde anlamamız çok önemlidir” diyor.

Hoskinson, IOHK’nın farklı işbirlikleriyle önceki yaklaşımlarının “kırıldığını ve parçalandığını yani karar verdiğimiz şey bazı kurumsal terapiye ihtiyacımız oldu, bu yüzden odadaki tüm kilit paydaşları alalım ve PwC'yi getirelim ve dört hafta hazırlık çalışması yapalım ve onlarla bir atölye yapalım” diyor.

 Shelley ve Goguen'in lansmanından önce, Cardano ekibi “aynı ticari stratejiye”, “kuruluşlar arasında var olan tüm sinerjileri bulmak” ve “anlaşmazlıkları veya farklı felsefeleri” ve “yayınlamak” ihtiyacını fark etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ