Acardex, merkezi olmayan bir değişim platformudur, ancak aynı zamanda Oyun Kazanmak için Racing Play protokolü olan Metaverse Gaming Spot'u sunar!

Acardex, merkezi olmayan bir değişim platformudur, ancak aynı zamanda Oyun Kazanmak için Racing Play protokolü olan Metaverse Gaming Spot'u sunar!

Yerel tokeni olarak ACX tokeni (Ön Satışta Satın Alma) tarafından desteklenen Acardex projesi, erişilebilir araba yarışı ve metaverse'e eğlenceli yaklaşımıyla P2E NFT oyununda devrim yaratmayı hedefliyor. Yerleşik sosyal özelliklerini kullanarak, rahatlayabilir, oyun oynayabilir, platformdan benzer düşünen oyuncularla sosyalleşebilir ve borsamızda ve ACX tokenlerinin listelendiği diğer borsalarda kolayca değiştirilebilen yerel tokenlerimizden bazılarını kazanabilirsiniz.

 Yerleşik araba yarışı özellikleri, kullanıcıların bir yarış durumunda katılmalarına ve iyi performans için ödüller kazanmalarına olanak tanır. Acardex NFT sahipleri, kendi iletişim ağlarını oluşturabilir ve Acardex oyun metaverse'inde özel bir yarış alanı borçlu olabilir. Ayrıca oyun loncalarına katılabilir ve metaverse'de bir yarış alanına sahip olabilir ve sürükleyiciliği daha da genişletmek için oyun içi sesli sohbeti kullanabilirsiniz.

Acardex Racing World'ü Farklı Kılan Nedir?

Acardex Racing dünyası, sanal dünyasını oluşturmak için farklı bir yaklaşım benimsiyor. Bir mobil cihazda var olabilecek küçük bir oyun yaratmak yerine, oyunumuz en yeni ve en iyi oyun motorlarından bazılarını kullanarak tasarlanıyor.

Acardex Araba NFT'leri Hakkında

Acardex Racing, yarış oyunlarının Acardex Motorsport metaverse'indeki en yeni kazan-kazan oyunudur, Acardex, geleneksel video oyunlarının kalitesine, görünümüne ve hissine sahip blok zincir tabanlı oyunlar geliştirmeyi planlıyor. Acardex metaverse 5555 lüks araba koleksiyonundan oluşur, NFT sahipleri/oyuncuları Acardex süper arabalarını kullanarak araba yarışı turnuvalarında yarışabilir.

Acardex Racing'de lüks arabalar NFT'lerdir ve tüm oyun oturumları blok zincirine kaydedilir . Ancak tüm dünyadaki milyonlarca oyuncunun zaten aşina olduğu 3D araba yarışı oyunları gibi görünür ve oynanır. Videomuzu izleyerek Acardex Racing hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Acardex Racing'in alfa versiyonu, oyuncuların etkileyici bir ödül havuzu için yarıştığı ilk turnuvası  Alpha Inaugural ile birlikte 2022'nin üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Acardex'te yeni kazan-kazan etkinliklerinin başlamasından önce, kullanıcılar bu etkinliğe özel bir ödül olarak bir ACX tokeni  kazanabilecekler.

Acardex ağına güç sağlayacak yerel token $ACX'dir ve toplam arzı 1.000.000.000 ACX olacaktır.

  ACX Token Ön Satış

Satış öncesi tahsis - 200.000.000 ACX tokeni

1 ACX = 0,00125 ADA

1 ADA = 800 ACX

Minimum Satın Alma: 300 ADA

 Devam Eden ACX Ön Satışına katılmak için kullanıcılar yalnızca Yoroi Cüzdan, Daedalus Cüzdan, Nami Cüzdan veya Adalite Cüzdan gibi Cardano yerel cüzdanlarını kullanmalıdır.

ACX Ön Satışa nasıl katılacağınıza dair kapsamlı bir rehber sunulacaktır.

Unutmayın, kullanıcılar Ön Satış'a yalnızca web sitemiz üzerinden katılabilirler: https://sale.acardex.io

Acardex Sosyal Bağlantısı

Web sitesi: https://acardex.io/

Telegram Grubu: https://t.me/acardexcommunity

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1leD8budK_31CAI92jluuQ

Twitter: https://twitter.com/_acardex

Orta: https://medium.com/@acardex

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ