Alonzo yükseltmesi yoluyla Cardano ağında akıllı sözleşmelerin tanıtılmasının ardından, düzinelerce uluslararası geliştirici blok zincirinde projeler başlattı.

Alonzo yükseltmesi yoluyla Cardano ağında akıllı sözleşmelerin tanıtılmasının ardından, düzinelerce uluslararası geliştirici blok zincirinde projeler başlattı.
Cardano, Minswap, SundaeSwap ve WingRiders ile birlikte toplam 67.49 milyon dolarlık bir TVL'ye sahip.
Kurumsal yatırımcılar blok zinciri ve kripto para piyasasını çoğalttıkça Cardano (ADA) ağı çıtayı yükseltecek. ADA Whale liderliğindeki piyasa stratejistleri, uluslararası büyük teknoloji şirketleri sektöre girerken Cardano ağının canavar modunda olacağını tahmin ediyor. Ayrıca Cardano ağı, son güncellemeler yoluyla karmaşık ancak kullanıcı dostu ölçeklenebilir akıllı sözleşmeleri entegre etti.

Bununla birlikte, Cardano (ADA) dijital parası geçen yıl yüzde 0.4, 80 civarında işlem görüyor. En son piyasa verilerine göre, yaklaşık 14.076.564.923 $'lık bir piyasa değeri ile ADA, 24 saatlik yaklaşık 508 milyon $'lık bir işlem hacmi kaydetti.

“Teknoloji devleri kriptoya girecek. AppleCoin harika akıllı sözleşmelere sahip olacak ve düzenlenmiş finansal ürünler sunacak. Çoğu kripto onlarla rekabet edecek. O zamana kadar, Cardano tamamen P2P merkezi olmayan ve kendi kendini yönetecek. Kimsenin elinde değil ve tamamen farklı bir canavar," diye tweet attı Cardano balinası.

Yorumcu daha önce endüstride kitlesel kripto benimsenmesini sağlayabilecek daha fazla düzenleme çağrısında bulunmuştu. Yeni sınıf varlığına ilişkin net bir düzenleme eksikliği, büyük ölçüde kurumsal yatırımcılar için girişi kısıtladı.

Ayı piyasası son kripto fiyat pompalarına rağmen devam ederken, Google gibi büyük teknoloji şirketleri kârlı kalmak için blok zinciri teknolojisini benimsiyor. Ayrıca, çoğu DeFi ve blok zinciri protokolü, geleneksel teknoloji şirketleri tarafından sağlanan bulut tabanlı teknolojiyi kullanır.

Cardano Fiyatına ve Piyasa Görünümüne Daha Yakından Bir Bakış

Alonzo yükseltmesi yoluyla Cardano ağında akıllı sözleşmelerin tanıtılmasının ardından, düzinelerce uluslararası geliştirici blok zincirinde projeler başlattı. DeFiLlama'nın istatistiksel verilerine göre, Cardano'nun toplam TVL'si 67.49 milyon $'dır ve en üstte Minswap, SundaeSwap ve WingRiders vardır.

Özellikle, Cardano ağındaki merkezi olmayan finansal platformların çoğu, büyük ölçüde DEX'lere, kredi vermeye ve stake etmeye odaklanıyor. Diğerleri, müşterilere sanal banka kartları sağlayan bir ödeme hizmeti platformu olan Revuto'yu içerir.

Büyük bir pazar olarak, Cardano (ADA) ağının önemli fiyat hareketlerinde diğer en iyi dijital varlıkları takip etmesi muhtemeldir. Ayrıca, çoğu kripto varlığı spekülatif yönden yararlanır.

Teknik açıdan bakıldığında, Cardano (ADA) piyasası hala bu yılın başlarında başlayan çok haftalı bir ayı piyasasına hapsolmuş durumda. BNB gibi diğer dijital varlıklar ayı piyasasından ayrılırken, Cardano piyasasında daha fazla kayıp yaşanması muhtemel.

Cardano'daki satış baskısı aylardır devam ediyor. Ancak, Tokenview'e göre Cardano, 325.604 ADA sahibiyle canlı bir çevrimiçi topluluğun keyfini çıkarmaya devam ediyor.

Cardano ağının başarısı, Cardano Vakfı, Emurgo ve IOHK'dan söz edilmeden tanımlanamaz. Üçü, Cardano ağının dünya çapında banka hesabı olmayanları bankasına yardım ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ