Cardano fiyatı, 12 saatlik grafikte yükselen bir üçgen deseninin içinde sınırlandırılmış durumda. 1,35 ABD dolarının üzerindeki bir kırılma, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,64 ABD doları fiyat hedefine sahiptir.

Cardano fiyatı, 12 saatlik grafikte yükselen bir üçgen deseninin içinde sınırlandırılmış durumda. 1,35 ABD dolarının üzerindeki bir kırılma, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,64 ABD doları fiyat hedefine sahiptir.

ADA ayıları, olasılıkları kendi lehlerine geri kaydırmak için önemli bir direnç eğilimi çizgisine sahip olmalı.

Cardano, son 48 saat içinde %10'luk önemli bir kırılma yaşadı ve daha fazlasını hedefliyor. Dijital varlık, geçen ay fiyatı birkaç kez reddeden 12 saatlik grafikte güçlü bir direnç trend çizgisiyle karşı karşıya.

Cardano Fiyatı Bu Engelin Üzerine Çıkmalı

Cardano, 12 saatlik grafikte, üç tepe noktasını paralel bir trend çizgisiyle ve birkaç yüksek dip noktasını üstteki trend çizgisine dokunan başka bir trend çizgisiyle birleştirerek çizilen yükselen bir üçgen deseni oluşturdu.

1,35 Dolarlık üst sınır, boğaların kırılmasının önündeki kritik engeldir. ADA, yazım anında 1.38 $'dan işlem görüyor ve yeni ATH’ye sadece % 5 uzakta. Bu kilit noktanın üzerindeki bir kırılma, en üst trend çizgisi ile alt trendin başlangıcı arasındaki mesafeyi ölçerek hesaplanan 1.647 $ fiyat hedefine sahiptir.

Bununla birlikte, geçen ay Cardano fiyatını iki kez reddeden 1,47 dolar civarında önemli bir direnç seviyesi daha var. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önceki ilk fiyat hedefi olacaktır.

Yükseliş görünümünü geçersiz kılmak için, ADA ayıları her ne pahasına olursa olsun 1,43 $ seviyesini tutmalıdır. Bu seviyenin güçlü bir şekilde reddedilmesi, Cardano fiyatını desenin düşük trend çizgisi olan 1,24 $'a düşürecek. Bu noktanın altındaki bir kırılmada da %22'lik bir hedef 0,96 dolara iniyor. Bundan önce, 1,15 dolar ve 1,04 dolarlık iki hedef var.

Alonzo Güncellemesi

Alonzo güncellemesi 2021 yılının üçüncü çeyreğinde yani temmuz, ağustos ve eylül aylarından birisinde hayata geçirilecek. Bu da aslında uzmanlara göre boğa piyasasının zirve yaptığı tarihler olarak görülmekte.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ