Cardano ADA son bir aydaki yükselişi ile göz doldurdu.

Cardano Fiyat Analizi: ADA

Cardano ADA son bir aydaki yükselişi ile göz doldurdu.

Yükseliş eğilimi güçlü olmaya devam ederse bu durumda boğaların 10 günlük EMA seviyesi olan 0,079 dolar seviyesine düşüşleri satın alacağını söyleyebiliriz. Eğere bu seviyeden daha aşağıya doğru bir kırılmanın söz konuş olması durumunda 20 günlük SMA seviyesi olan 0,068 dolardan geri dönüş olasılığı yüksek.

Şu anda Cardano’da kar alışlarına tanıklık ediyoruz. Her iki hareketli ortalamanın yukarı doğru meyilli olduğunu da hatırlatalım. RSI ise aşırı alım bölgesine yakın bir seviyede yer alıyor. Bu durum alanı boğaların kontrol ettiğini gösteriyor.

Bu nedenle, fiyat 10 günlük EMA seviyesinden harekete geçerse, boğalar sert genel direnç seviyesi olan 0.10 dolar seviyesine ulaşmak için başka bir girişimde bulunacak. Geçmişte, bu seviyenin güçlü bir direnç olarak hareket ettiğini belirtelim. Bu nedenle, ayılar bu seviyeyi bir kez daha agresif bir şekilde savunacak gibi görünüyor.

10 günlük EMA kırılırsa, 20 günlük SMA için daha aşağı seviyelere doğru bir düzeltme mümkün olacak.Böyle bir düşüş, zayıflama momentumuna işaret eder ve birkaç gün boyunca bir hedef oluşumu olasılığını artırır.

Dört saatlik grafik boğaların bölgeyi 0.0839747-0.0832290 dolar arasında savunduğunu gösteriyor. Ancak ADA / USD paritesinin düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkması için bir mücadele alanının da olduğunu gösteriyor. Bu, ayıların daha yüksek seviyelerde sert direnç gösterdiklerine işaret ediyor.

Eğer kur mevcut seviyelere geri dönüp 0,0901373 doların üzerine çıkması durumunda, yükseliş eğiliminin devam etmesi muhtemel.

Tersi durumda ise, eğer ayılar fiyatı 0.0832 doların altına indirişe bu durumda fiyatın 0,07 dolar seviyelerine kadar gerilemesi mümkün.Bu seviyelerden gelen güçlü bir sıçrama, yakın bir kayıpla birlikte bir satın alma fırsatı da sunabilir.

Ayılar kuru 0.0789610 doların altına düşürürse yükseliş görünümü geçersiz kılınacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ