Cardano için 0,051 dolarlık bir geri çekilme kaçınılmaz mı?

Cardano İçin Geri Çekilme Kaçınılmaz mı?

Nisan ayının sonundan bu yana, dünyanın onbirinci en büyük kripto para birimi olan Cardano , muazzam bir koşuya sahipti.

Aslında, Kara Perşembe günü meydana gelen kayıpların, olumlu fiyat hareketinin Mayıs ayı boyunca iyi bir şekilde devam etmesinin ardından Cardano için uzak bir kabus olduğu görülüyor.

10 Mayıs'ın ilk saatlerinde yüzde 20'nin üzerinde fiyat kaybına rağmen, Cardano'nun fiyatı o zamandan beri geri döndü.

Yazım sırasında, Cardano 0,55 $ 'dan işlem yaparken, 1,4 milyar $' lık bir piyasa değerine sahipti. Son 24 saat içinde, Cardano 216 milyon dolarlık bir işlem hacmine de dikkat çekti.

Cardano'nun fiyatı bir haftadır yükselen bir kanalda. Böyle bir senaryoda, Cardano'nun fiyatının, böyle bir fiyat oluşumundan sonra fiyat için beklenen kırılma gibi bir düşüş görmesi muhtemeldir.

Yazının yazıldığı sırada Cardano'nun 0.054 $, 0.051 $ ve 0.048 $ 'da üç önemli destek noktası vardı. O zamanlar, Cardano'nun işlem fiyatı Hedef 1 - 0.054 $ 'daki desteğe çok yakındı ve kısa vadede bu noktaya doğru hareket ettiğini görebilir. Bununla birlikte, önümüzdeki 2 hafta içinde Hedef 2'nin 0.051 $ 'da ve Hedef 3'ün 0.048 $' da fiyat olarak hedef olması muhtemeldir. Ancak, yükseliş trendi daha uzun bir süre devam edecek olsaydı, fiyat önümüzdeki birkaç gün içinde direnç seviyesine 0.057 $ 'dan ulaşabilir.

MACD göstergesinin sinyal hattı MACD çizgisinin üzerine taşındığı için düşüş eğilimi yaşadı. Ayrıca RSI göstergesi, güneyi aşırı satım bölgesine doğru hareket ederken de benzer bir duyarlılık yarattı.

İlginç bir şekilde, bir yıl içinde, Cardano'nun dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin ile korelasyonu daha yüksek olmamıştır. Sadece son üç ayda, korelasyon 0.62'den 0.84'e yakın yükseldi.

Cardano'nun fiyatının önümüzdeki birkaç gün boyunca bir düşüş görmesi muhtemel ve 0.054 $ 'dan Hedef 1'e yönelmesi muhtemeldir. Ancak, önümüzdeki hafta, fiyat, fiyatta yüzde 7'lik bir düşüşe neden olacak bir gelişme olan Hedef 2 - 0.051 $ 'a daha da düşebilir. Beklenmedik bir senaryoda, Cardano da kuzeye doğru hareket edebilir ve Hedef 3'e doğru yükseliş eğilimini sürdürebilir. Ancak, yükselen kanal oluşumunun bir kopuşu olduğu için fiyatın düşme olasılığı yüksektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ