Haziran, çoğu dijital varlık için uygun bir ay olmadı, ancak manzara Cardano için şaşırtıcı derecede farklıydı.

Cardano Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Haziran, çoğu dijital varlık için uygun bir ay olmadı, ancak manzara Cardano için şaşırtıcı derecede farklıydı. Piyasadki son düşüşe rağmen Cardano, yazı yazılırken konumunu daha yüksek bir aralıkta sürdürmeye devam etti. 10. sıradaki kripto varlık, 4 Haziran'da yıllık en yüksek 0.0936 $ 'ı kaydetti. Karşılaştırma için, ilk 10'daki diğer kripto varlıkların hiçbiri Şubat ayının en yüksek seviyesini geçmedi.

Ayrıca, kripto varlık da 14 Mart'tan bu yana yüzde 460'lık bir zam yapmayı başardı ve bu yüksek piyasa volatilitesinin ortasında inanılmaz bir başarı elde etti. Yazım sırasında, ADA 0.0792 $ seviyesinden işlem görüyor.

Tokenın kısa vadeli grafiği, son fiyat amortismanının, değerlemenin azalan bir üçgen paterninden kırılmasından sonra gerçekleştiğini gösterdi. Patlama ADA’nın temel destek fiyatlarının altına 0.0765 $ ve 0.0730 $ 'ı çekti. Bununla birlikte, piyasanın geri kalanı gibi, ADA da tablolarda hızlı bir iyileşme kaydetti ve yukarıda belirtilen destek hatlarını 12 saatlik bir süre içinde kırdı.

İlk bakışta, Cardano için genel eğilim nötr görünüyordu, varlık 0.0801 $ direnç ile 0.0765 $ destek arasında yatay bir seyir izledi.

Modelden olumlu bir kırılma ADA'nın 0,0801 $ seviyesindeki acil direncinin üzerine çıkmasına izin vermelidir. Ancak, varlık 11 Haziran'dan bu yana belirtilen aralığın üzerinde olmadığından, olasılık düşüktür.

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi veya RSI, yazım sırasında pozitif satın alma baskısı gördü, ancak kısa vadede bir ralliyi tetiklemek pek mümkün değildi.

Cardano’nun daha yüksek hedefi, varlığın Kontrol Hattı'nın üzerinde bir konumu 0.078 $ 'dan koruyabilmesi ile de vurgulanabilir. Mevcut değerlemenin Kırmızı Çizgi ile yakın olmasına rağmen, yukarıdaki grafik, ADA'nın ilk 20'deki diğer varlıkların aksine çöküşle karşı karşıya olmadığının göstergesidir.

Ayrıca MACD, mavi çizginin sinyal çizgisinin üzerine geldiği ve grafiklerde bir miktar yükseliş gücü gösterdiği bir tersine dönüş sergiledi.

Sonuç

 Sonraki 24 saat içinde, Cardano 0.0801 $ 'dan direnci kırabili, ancak yan hareketlerin 0.0801 $ ile 0.0765 $ arasında kalıcı kalması olasılığı daha yüksektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ