Web3 Kullanıcı Grubu, yeni bir proje olan Xmas NFT koleksiyonunu başlattı. Proje, genç ve yaşlılar arasında Web3 bilgisini yaymayı amaçlamaktadır.

Cardano: Milyar Dolarlık Pazarda Web3

Web3 Kullanıcı Grubu, yeni bir proje olan Xmas NFT koleksiyonunu başlattı. Proje, genç ve yaşlılar arasında Web3 bilgisini yaymayı amaçlamaktadır.Grup, Cardano ekosistemindeki farklı eğitimcilere ve NFT koleksiyonundaki bazı müzik parçalarına yer verdi.

15 Aralık'ta, bir Twitter dizisindeki bir blockchain savunucusu olan @Soorajksaju2 yeni bir proje duyurdu. Proje, insanların Web3 teknolojisi hakkında bilgi edinebilecekleri güvenli bir ortam geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Web3 Kullanıcı Grubu e.V. en son projenin arkasındaki varlıktır. Grup, Cardano topluluğunun parçası olan üyelerden oluşur. Bu Grup, Almanya'da bulunan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Organizasyonun iki temel amacı vardır. İlki, insanların Web3 hakkında bilgi edinebilecekleri kolaylaştırıcı bir ortam yaratmaktır. Ayrıca kuruluş, projelerinden ve bağışlarından elde ettiği gelirlerle gelişmekte olan ülkelerde BT eğitimini desteklemektedir. Böylece BT meraklısı olan Grup üyeleri, BT eğitimini her yerde insanlara ulaştırmayı planlamaktadır.

Bu arada, Web3 Kullanıcı Grubu e.V. ve @Naretoi_eV, Xmas NFT Collection projesini başlatmak için ortaklık kurdu; Grubun ilk projesidir. Her iki taraf da Talek'te ve Masai Mara da dahil olmak üzere Kenya'nın diğer bölgelerinde birkaç genç için 4 haftalık bir bilgisayar kursuna fon sağlamak için bu projeden elde edilen geliri kullanmayı planlıyor.

Xmas NFT serisinin arkasındaki temel konsept, Almanya'nın Wiernsheim kentinde yeni bir muayenehane başlatmaktır. Bu uygulama, yetişkinleri ve çocukları Xmas NFT kartlarını değiştirmeye teşvik edecektir. Sonuç olarak, gelişmekte olan ülkelerde BT eğitimine sponsor olmak için NFT satışlarından elde edilen kazançları kullanacaklar. Bununla birlikte, ilgili kişilerin çoğu blockchain hakkında çok az şey biliyor.

Bu proje, NFT'lere ve blok zincirine karşı olumsuz bir tutumu olanların ilgisini çekmeye yardımcı olacaktır. “Bundan on yıl sonra hayal edin ve 20 yaşındaki bir kişi, akrabalarından veya arkadaşlarından bir NFT Noel kartı alıyor. Bu büyük olasılıkla blockchain sektörüyle ilk etkileşimleriydi ve #Cardano bunu gerçekleştiriyor.

Kullanıcıların NFT'lerini Basmak İçin 25 Aralık'a Kadar Vakitleri Var

Ayrıca Web3 Kullanıcı Grubu, NFT koleksiyonundaki Cardano ekosistemindeki farklı eğitimcilere yer verdi. İlginç bir şekilde kartlarda bazı müzik parçaları da bulunuyor. Son olarak @Soorajksaju2, bireyleri NFT'ler basıp tüm deneyime katılarak projeyi desteklemeye çağırdı. Bu arada, NFT'lerin basımı 17 Aralık'ta başlayacak.

Ayrıca NFT Xmas kartlarının satışı rastgele yapılacaktır. Bu, bir süpermarketten Pokemon ticaret kartları satın almaya benzer olacaktır. Bu arada @Soorajksaju2, bu projenin politika kimliğinin 25 Aralık'ta sona ereceğini belirtti. Bu nedenle, kullanıcıların o zamana kadar tüm NFT'lerini basması gerekir.

O tarihten önce ve o tarihte basılmayan herhangi bir NFT mevcut olmayacaktır. Müthiş deneyimin yanı sıra, Xmas NFT sahipleri, 3 GPS macera kartı ve tüm Ticaret Çadırı işlemlerinde %50 indirim alacaklar. Blok zinciri savunucusu tweet'ini, Snapshot'ın 26 Aralık'ta çekileceğini söyleyerek bitirdi. Ayrıca topluluğu için bir NFT eşantiyonu duyurdu.

Bu arada Trading Tent, iki kullanıcının Cardano tabanlı varlıkları tek bir işlemde değiş tokuş edebileceği bir platformdur. Ancak, böyle bir işlem gerçekleşmeden önce her iki kullanıcının da kabul etmesi ve imzalaması gerekir. Üstelik platform akıllı sözleşmeler gerektirmiyor ve kilitli varlık yok.

CoinGecko'ya göre Cardano (ADA) 0,2000$ bölgesi civarında işlem görüyor. ADA'nın 2022'de 5 doları aşacağı tahminlerine rağmen, piyasa durumu son aylarda düşüş eğilimi gösteriyor. Son projenin ADA'nın fiyatını olumlu etkilemesi pek olası değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ