Kashkari'nin en son yorumu, kripto para birimi topluluğunun farklı alanlarını birleştirdi.

Minneapolis Federal Rezerv Bankası Başkanı Neel Kashkari, kripto para birimi endüstrisinin yalnızca pump ve dump odaklı planlarıyla deneyimsizleri dolandıran “dolandırıcılarla” dolu olduğunu söylediği son tweetiyle kripto para topluluğunu bir kez daha kızdırdı.

Kashkari'nin en son yorumu, kripto para birimi topluluğunun farklı alanlarını birleştirdi.

Proof-of-stake blok zinciri projesi Cardano'yu yaratan IOG CEO'su Charles Hoskinson, Federal Rezerv'in insanları hükümet tarafından manipüle edilemeyen “sağlam paraya” inançlarını yerleştirmeye ittiğine inandığı korkunç para basımına işaret etti.

Dolayısıyla, her yıl TRİLYONLARCA baskı yapabilen ve enflasyon olmadığını iddia ederek aramızdaki en yoksulları mahvedebilen kuruluşun, siyaset tarafından manipüle edilemeyen sağlam bir para sorunu var. Şok oldum.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

İnsan Hakları Vakfı'nın baş strateji sorumlusu Alex Gladstein, Bitcoin'in Küba, Nijerya ve Etiyopya gibi ülkelerden insanların ekonomik özgürlüğü yeniden kazanmalarına ve yolsuzlukla mücadele etmelerine nasıl yardımcı olduğunu gösteren çok sayıda makale de paylaştı.

Kashkari uzun zamandır kripto para birimine karşı çıkıyor, ancak son zamanlarda daha da şüpheci oldu. Geçtiğimiz günlerde sektör hakkında 2015'te şimdiye kıyasla daha iyimser olduğunu söyledi. Ayrıca, tüm kripto para birimlerinin yüzde 95'inin “dolandırıcılık, gürültü ve kafa karışıklığı” tarafından yönlendirildiğini belirtti.

Eleştirmenler, sıradan insanların Fed'in daha yüksek enflasyona yol açan pervasız para politikası kararlarının yükünü omuzlaması gerektiğini iddia ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ