“Sektör olarak biz kazandık” diyen IOG CEO'su Charles Hoskinson, "Şimdi bunun ne anlama geldiğinin ayrıntılarını sıralıyoruz" açıklamasında bulundu.

Cardano Mucidinin Yeni Çağrısı Ne Anlama Geliyor?

“Sektör olarak biz kazandık” diyen IOG CEO'su Charles Hoskinson, "Şimdi bunun ne anlama geldiğinin ayrıntılarını sıralıyoruz" açıklamasında bulundu. El Salvador'un Bitcoin'i yasal para olarak benimsemesini, “Tebrikler Bitcoin” başlıklı yakın tarihli bir videoda tartıştı.

Hoskinson, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin “paranın geleceği” anlamına geldiğini belirtti. Şimdi, “25 yaşın altındaki insanların çoğunluğu kripto para birimleri hakkında olumlu görüşe sahip ve birçoğu onlara sahip. Gelecek bu. Çocukları bu değerlerle ve paranın doğasıyla ilgili inançlarla büyüyecek” dedi.

Kripto endüstrisi kesinlikle bazı büyük değişiklikler gördü ve Hoskinson'a göre bu, “BTC alanında veya dışında yaşıyor olmanız fark etmeksizin tüm sektörümüz için büyük bir andı”.

Ayrıca Hoskinson, gelecekte diğer ulusların El Salvador'un ayak izlerini takip edebileceğini öngördü.

“Önümüzdeki yıllarda, daha birçok ulus devlet, merkez bankalarında rezerv olarak veya merkez bankası yerleşimleri için kripto para birimi rayları kullanarak, para politikalarının bir parçası olarak kripto kullanacak. Ya da potansiyel olarak sadece El Salvador'un yaptığı gibi bir kripto para birimini alıp onu ulusal para birimi haline getirme ana amaç olacak.”

“…ceplerimizdeki paranın kontrolünün bizde olması ve nihayetinde o paranın nasıl hareket ettiğini ve kimin alacağını kontrol etmemiz gerektiği inancını meşrulaştırıyor.”

Diğer destekçiler de görüşlerini ekledi.

Bunu söyledikten sonra, en büyük kripto tokeni beklendiği gibi pek yükselmedi. Yazım sırasında BTC, 24 saat içinde %9 fiyat düzeltmesine tanık olarak 46.5 bin doların hemen üzerinde işlem görüyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ