Cardano Vakfı, şarap üretiminin özgünlüğünü ve kalitesini sağlamak için Gürcistan Ulusal Şarap Ajansı, Bolnisi Şarap Üreticileri Derneği ve Scantrust ile ortaktır.

Cardano Şarabı Takip Edecek, Vasil Köşeyi Dönünce – ADA Fiyatından Ne Beklenir?


Cardano Vakfı, şarap üretiminin özgünlüğünü ve kalitesini sağlamak için Gürcistan Ulusal Şarap Ajansı, Bolnisi Şarap Üreticileri Derneği ve Scantrust ile ortaktır.
Charles Hoskinson, yaklaşmakta olan Vasil yükseltmesi hakkında bir güncelleme veriyor ve 'Vasil roketinin havalandığını ve havada olduğunu' onaylıyor.
Cardano'nun ana akım olarak benimsenmesinde bir başka sıçrama olarak, Cardano Vakfı, Gürcistan Ulusal Şarap Ajansı ile yeni işbirliğini doğruladı. Gürcistan Ulusal Şarap Ajansı, Bolnisi Şarap Üreticileri Derneği ve Scantrust, Cardano blok zincirinde bir izleme ve izleme çözümü oluşturacak. Bu, Gürcistan'dan gelen şarabın gerçekliğini ve kalitesini sağlayacaktır.

Gürcü şarap tüketicileri, izleme çözümünü kullanarak, şarabın kökenini herkese açık olarak doğrulayabilecek ve şarabın yolculuğunun her noktasını izleyebilecek. Vakıf kaydetti;

Cardano Vakfı'nın öncülük ettiği ortaklık, şarap üreticileri için uygun maliyetli ve müşteri katılımını artıran ortak, ölçeklenebilir bir platform geliştirerek bireysel şarap imalathanelerini destekleyecek.

Bolnisi Şarap Üreticileri Derneği'nin Kurucusu Guram Avkopashvili, on yıl içinde 12 milyon şişe şarap ihraç etmeyi beklediklerini, bunun mevcut 200.000 şişeden etkileyici bir büyüme olduğunu da sözlerine ekledi. Bu büyüme sırasında Cardano, halka açık ve doğrulanabilir kayıtların olmasını sağlamada kritik bir rol oynayacak. Gürcü şarabı hayranları ve Cardano topluluğu için bu bir kazan-kazan.

Cardano blok zincirinin bu açıdan benimsenmesi, blok zinciri teknolojisinin geleneksel işletmeleri nasıl iyileştirebileceğinin bir başka örneğidir.

Charles Hoskinson: Vasil Havada

En son güncellemede, Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, Cardano topluluğunu bu hafta içinde beklenen Vasil yükseltmesiyle ilgili en son gelişme hakkında güncelledi. Hafta sonu boyunca, kurucu ortak, Hard Fork Combinator (HFC) ve çağın (değişim birimi) başlatıldığını doğruladı ve yükseltmenin son ve tam otomatik aşamasını işaret etti.

Daha sonra kaydedilen bir videoda, kurucu ortak, yaklaşık 5 gün süren bu aşamanın daha fazla giriş gerektirmeyeceğini açıkladı. Bu noktada tek yapmaları gerekenin beklemek olduğunu açıklıyor. Takımın ve topluluğun sadece oturup Vasil roketinin kalkışını izlemesi gerekiyor. Hoskinson, belirlenen tarihin - 22 Eylül - Cardano ağı için yeni bir dönem başlattığını yineledi.

Teknik nedenlerden dolayı Vasil'in bazı özellikleri 27'sinde yürürlüğe girecek, diğerleri ise yükseltmeden hemen sonra başlayacak.

Farklı ölçümler, tüm doğrulayıcıların, büyük borsaların ve diğer anahtar sahiplerinin yükseltme için hazır olduğunu gösterir. Bu noktada geri dönüş yok ve daha fazla test yapılamaz, “roket patlayabilir veya yörüngeye ulaşabilir” ancak kurucu ortak bunun sorunsuz bir geçiş olacağından oldukça emin.

Yatırımcılar, yükseltmenin ardından Ethereum ETH fiyatının sabitlenmesinden sonra temkinli bir şekilde iyimserler, ancak analistler hala ADA'nın güç göstermesini bekliyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ