Cardano (ADA) blok zincirinde öncü bir borç verme/ödünç alma ekosistemi olan ADALend, işe alım kampanyası ve token satışları hakkında bir güncelleme paylaşıyor.

Cardano (ADA) blok zincirinde öncü bir borç verme/ödünç alma ekosistemi olan ADALend, işe alım kampanyası ve token satışları hakkında bir güncelleme paylaşıyor. Cardano (ADA) Proof-of-Stake blok zincirinde borç verme/borç alma işlemleri için ilk ana protokol olan ADALend, yeni baş teknoloji yetkilisini duyurdu.

ADALend ekip üyeleri tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, yönetimi sonunda yeni bir baş teknoloji görevlisi almaya karar verdi. Blockchain emektarı Ali Krynitsky şimdi ADALend mühendislerinin geliştirme çabalarını koordine ediyor.

Bay Krynitsky, kurumsal ve tüketici enstrümanları için yazılım geliştirme konusundaki eşsiz uzmanlığıyla tanınmaktadır; ADALend ile çalışmak, onun Plutus tabanlı Cardano'daki (ADA) ilk deneyimi olacak.

ADALend ekibi, devasa bir işe alım kampanyasının sonuçları hakkında yorum yaparken, Haskell ve Plutus'taki geliştirmenin şu anda oldukça zorlu olmaya devam ettiğini vurguladı. Daha önce U.Today tarafından kapsandığı gibi, Cardano (ADA), güncellemesi Alonzo'nun ana ağ aktivasyonu ile akıllı sözleşme işlevselliğini etkinleştirdi.

Cardano ve Akıllı Sözleşmeler, Bilmeniz Gereken Her Şey: U.Today'dan Kapsamlı Kılavuz

Haskell, Cardano için amaca yönelik bir programlama diliyken, Plutus Core, Cardano'nun PoS'unda DeFi geliştirme ve akıllı sözleşme dağıtımını hızlandırmak için tasarlanmış düşük kodlu bir derleyicidir.

ADALend, yeni işe alınan memurlarla, Web3'te ticareti ve verim çiftçiliğini ilerletmek için merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinde şeffaflık ve güvenlik eksikliğini ele alacaktır.

ADALend IDO Mart 2022'de yayına girecek: İşte Nasıl Katılacağınız

Ayrıca ADALend, ilk kez merkezi olmayan borsa teklifinin (IDO) ayrıntılarını paylaştı. ADALend'in ilk halka açık token satışı Mart 2022'de gerçekleşecek. ADAL tokenleri aynı anda birden fazla Cardano merkezli token satış fırlatma rampasında yayınlanacak.

Şu anda, ADAL tokenleri, Özel Satış A Turunda perakende yatırımcılar için 0,55 ABD dolarından mevcuttur. Tur, 31 Ocak gece yarısına (GMT) kadar devam edecek.

1 Şubat'tan itibaren ADAL'ın fiyatı 0,7$'a yükseltilecek. ADAL'ın IDO fırlatma rampalarına piyasaya sürülmesinden bu yana fiyatı 1 $ olarak belirlenecek.

ADALend'in CEO'su Kaspars Koskins, Cardano'nun Ethereum'dan Neden Üstün Olduğunu Açıklıyor

Daha önce U.Today tarafından kapsandığı üzere, ADALend'in CEO'su Kaspars Koskins, DeFi'sinin teknik temeli olarak neden Cardano'yu (ADA) seçtiğini açıkladı.

Ona göre, Ethereum (ETH) fahiş ücretleri ve yavaş işlemleri nedeniyle kabul edilemezken, Solana (SOL) mevcut mimarisinde çok merkezi olmaya devam ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ