Coinglass'ın son verilerine göre, popüler altcoin Cardano (ADA), son 24 saatteki tasfiyelerin 1,22 milyon dolara yükselmesinin ardından önemli ölçüde düştü.

Cardano Tasfiye Verileri, Önemli Yükseltmeler Öncesinde Ağ İçin Düşüş Senaryosu Çiziyor - ADA Fiyat Analizi

Coinglass'ın son verilerine göre, popüler altcoin Cardano (ADA), son 24 saatteki tasfiyelerin 1,22 milyon dolara yükselmesinin ardından önemli ölçüde düştü.
Kripto analisti Dan Gambardello, mevcut fiyat düşüşüne rağmen ADA'da yükselişe geçti ve varlığın bir sonraki boğa koşusunda 15 dolara yükselmesini bekliyor.

Cardano (ADA), kripto para piyasasında lider bir altcoindir. Altcoin, uzun süredir ilk 10 kategorideki yerini korumayı başardı ve ticaret yapmak veya yatırım yapmak için her zaman yeni favori kripto arayışında olan tüccarlar ve benzer yatırımcılar arasında kripto para piyasasında tur atmaya devam ediyor.

Bununla birlikte, kripto pazarındaki son veriler, ADA'nın sektördeki piyasa oyuncuları arasındaki mevcut konumunu ortaya koydu. Görünüşe göre tasfiye sayısı hızla arttığı için ADA için duygular eskisi kadar olumlu değil.

Bir kripto para vadeli işlem ticaret ve bilgi platformu olan Coinglass'ın tasfiye verilerine göre, son 24 saat içinde 1,22 milyon dolarlık devasa bir ADA tasfiye edildi. Son 12 ve 4 saatte 1.12 milyon $ ve 897.59 $ değerinde ADA da tasfiye edildi.

Daha da genişletildiğinde Coinglass'tan gelen veriler, ADA'nın mevcut uzun pozisyonlarının piyasadaki emsallerinden önemli ölçüde daha az olduğunu ortaya koyuyor. Uzun pozisyonda bir artış, uzun vadeli piyasa duyarlılığının bir varlık için büyük ölçüde olumlu olduğu anlamına gelebilir. Şu anda, ADA verileri, yatırımcıların şu anda varlığa eskisi kadar güvenmeyebileceğini ima edebilir.

Analist, Cardano'nun cüzdanlarının 4 milyona ulaşmasının ardından ADA'nın 15 doları göreceğini tahmin ediyor.
Son zamanlarda kaydedilen tasfiyeler, altcoin ağ aktivitesinde büyük bir artış kaydettikten kısa bir süre sonra gerçekleşti. Cardano, 204 milyar ADA tutarında şaşırtıcı bir işlem kaydetti. Şaşırtıcı işlem hacmi, ağda Cardano akıllı sözleşmelerine yönelik artan bir talep olduğunu ima ediyor gibi görünüyor.

Bu arada, bir Crypto analisti altcoin üzerindeki yükseliş duruşunu açıkladı. Fiyat tahminine göre analist, ADA fiyatının mevcut fiyatının 43 katından fazla artabileceğine inanıyor. Analist Dan Gambardello, yükseliş çağrısı yapmak için YouTube kanalına gitti ve ADA'nın bir sonraki boğa piyasasında 15 dolara yükselme kapasitesine sahip olduğunu söyledi.

Gambardello, Ethereum blok zincirinin Cardano'nunkinden daha sağlam olduğunu belirtmesine rağmen, ağın Ethereum ile aynı seviyede büyüme yaşadığına inanıyor. Tahminleri, Cardano ağ cüzdanlarının 4 milyona ulaşmasından sonra geldi. Ve piyasa değeri 12 milyon dolara ulaştı.

Bu raporun hazırlandığı tarihteki verilerimiz, Cardano'nun (ADA) 7 günlük kayıpları telafi etmeyi başardığını gösteriyor. Ancak son 24 saat ve 1 saat içinde oluşan kayıplar sırasıyla %3,62 ve %1,99'a ulaştı. Fiyatlar şu anda basın zamanında 0,34 ABD dolarıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ