ADA 2,18 dolara yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, Peter Brandt'ın grafiği ise kripto paranın 2,26 dolara ulaşmasını beklediğini gösteriyor.

ADA 2,18 dolara yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, Peter Brandt'ın grafiği ise kripto paranın 2,26 dolara ulaşmasını beklediğini gösteriyor.

ADA için yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi

Dört saat önce, Cardano'nun yerel kripto para birimi ADA, CoinMarketCap platformu tarafından paylaşılan verilere göre yüzde 17 artışla 2,18 dolara ulaşarak yeni bir tarihi zirveye ulaştı. Bu arada, ünlü analist Peter Brandt, ADA'nın yükselmeye devam edeceğini ve 2,26 $ seviyesine ulaşacağını gösteren bir grafik paylaştı.

Kripto piyasasındaki genel satışlara ve özellikle de Bitcoin'in Elon Musk'ın meşhur tweetinden sonra 50.000 $ seviyesini kurtaramamasına rağmen, Cardano’a ADA tüm zamanların en yüksek seviyesi 2.18 $ 'a yükseldi.

Son yirmi dört saat içinde, beşinci en büyük kripto para birimi (ADA'nın bu hafta başlarında yeniden kazandığı seviyesi) yüzde 17'den fazla yükseldi.

Cardano Vakfı, Elon Musk karbon ayak izi sorununu ele aldıktan ve Bitcoin madencilerinin buna büyük katkıda bulunduktan sonra Tesla'nın ADA'yı kucaklaması için bir vaka yaptı.

Bir Cardano grafiğinde, bilgili bir emtia tüccarı Peter Brandt, kripto piyasası da dahil olmak üzere işlem yaptığı tüm pazarlarda hedeflenen "top parklarının" nasıl olduğunu açıkladı.

Örnek olarak, ADA / USD çiftini gösterdi ve beşinci en büyük kripto paranın 2,26 dolara ulaşmasını beklediğini gösterdi.

"Desen genişliği, temel fiyat hedefinin% 15'inden az olduğunda 2X ölçüm olmalıdır"

Efsanevi trader, ticaret stratejilerinden bazılarını veya daha çok istekli olmadığı yöntemlerini de ortaya çıkardı. Özellikle Fibonacci uzatma seviyelerini kullanmadığını ortaya çıkardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ