IOHK’tan Charles Hoskinson, blockchain analitik şirketi Token Metrics'in kurucusu Ian Balina'ya karşı sert sözleri vardı.

Cardano ve Ethereum: İlginç Öngörüler

 Problem Balina'nın daha önceki tweet'iyd. Bu tweet’te Ian Ethereum'un teknik bir bakış açısından Cardano'dan daha üstün olduğunu iddia etti.

"Lanet Aklını Kaybettin"

Balina, ADA kripto para biriminin sahiplerinden bazı itirazlar aldıktan sonra, Token Metrics'in ADA'nın "sağlam teknoloji" olduğu ancak kodunun Ethereum ile karşılaştırıldığında daha kötü olduğu sonucuna vardığını açıkladı. Hoskinson, Balina'nın "kahrolası fikrini kaybettiğini" söyleyerek bu ifadeyi hafife almadı. Ancak bu kez eksantrik kripto patronu bir MMA dövüşünü duyurmak kadar ileri gitmedi.

Hoskinson, tarihteki en başarılı ikinci kripto para birimi olan Ethereum'un orijinal kurucuları arasındaydı. Bununla birlikte, daha sonra Vitalik Buterin ile bir kavga nedeniyle projeden ayrıldı ve enerjisini, yakında Shelley'in lansmanı ile orada en merkezi olmayan blok zinciri haline gelebilecek olan IOHK tarafından yaratılan Cardano'ya yönlendirdi.

Weiss Ratings, ADA'yı en "değersiz" kripto para birimlerinden biri olarak adlandırdı.

Ethereum İçin Büyük Bir On Yıl mı?

Balina, Ethereum'un 2020'lerde yeni on yıl boyunca Bitcoin'in piyasa değerini aşacak kadar gözyaşı dökeceğinden emin görünüyor. Bu tahmin, şimdiye kadar çok zorlanmış gibi görünse de, ETH, ICO çılgınlığı sırasında BTC'yi geçmeye yaklaşmıştı.

 Ethereum’un önümüzdeki on yıl boyunca nasıl performans göstereceğini söylemek için henüz çok erken olsa da, varlığın geçmiş performansına dayanarak 2020 yılının ilk çeyreğinde sağlam bir fiyat artışına tanık olabileceğini varsaymak önemli bir gelişme olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ