Merkezi olmayan kamu blok zinciri ve kripto para birimi projesi olan Cardano, dünyanın yüksek teknoloji başkenti Silikon Vadisi tarafından çok yakında benimsenebilir.

Cardano Yakında Yüksek Teknolojili Silikon Vadisi İle Buluşacak

Merkezi olmayan kamu blok zinciri ve kripto para birimi projesi olan Cardano, dünyanın yüksek teknoloji başkenti Silikon Vadisi tarafından çok yakında benimsenebilir. Bu, en son AMA oturumunda yazılım şirketi IOHK'nın CEO'su ve Kurucu Ortağı Charles Hoskinson tarafından açıklandı.

Hoskinson, Emurgo ile de aynı konuda görüşmeler yapıldığını ve çok geçmeden Cardano ekosisteminin bir diyalog başlatabileceğini söyledi. Yürütmeye göre, bu Goguen aşaması gelmeden önce veya geldiğinde başlayabilir.

Ayrıca, Bitcoin'in başlangıcından sonra, bazıları Silikon Vadisi'ne dayanan yeni bir girişim dalgasına yol açan kendi platformlarını oluşturduklarını da söyleyen Hoskinson “.. insanlara platformumuzda çözümleri nasıl dağıtacaklarını öğretmeniz gerekiyor ve büyük geliştirici deneyimine sahip olmak ve geliştiricilerin çözümlerine ulaşmalarına yardımcı olmak için bu altyapının yükü üstümüzde” ifadesini kullanıyor.

Bu iki hedefe ulaşıldığında, Hoskinson vakfın sadece Silikon Vadisi'nde değil, aynı zamanda New York, Londra ve Tokyo gibi yerlerde de evanjelleşmenin kolay olacağını ileri sürdü.

Twitter'dan Jack Dorsey'den Tesla'nın Elon Musk'ına kadar birçok Silikon Vadisi dahisi 2017'de Bitcoin'in boğa koşusundan ilham aldı. Silikon Vadisi merkezli sosyal medya devi Facebook Libra’nın duyurusu ile alana ayak basmaya çalışsa da çoğunlukla kötü bir bakış açısıyla karşı karşıya.

Bitcoin'den hareketle, Silikon Vadisi'nin Cardano'nun teknolojisini ve yeniliğini nasıl kucakladığını görmek gerçekten ilginç olacak.

 Özellikle, Hoskinson daha önce PwC ile olan ortaklığın, Cardano'yu işletme dünyasına tanıtmak için yeni bir ticari strateji oluşturmak amacıyla ticari uyumu açısından kritik olduğunu belirtmişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ