Acardex, büyük bir talep ilgisi ve token satışında bir artışla başlayan token tohum satışının başladığını duyurdu.

Acardex, büyük bir talep ilgisi ve token satışında bir artışla başlayan token tohum satışının başladığını duyurdu. Acardex Protokolü, kullanıcıların tokenleri takas etmelerini ve diğer blok zincirlerinden NFT'leri Cardano blok zincirine kolaylıkla değiştirmelerini sağlayacaktır.

Bu buluş, Cardano ekosisteminin düşük işlem maliyetlerini, hızını ve güvenliğini kullanarak tokenlerin ve NFT'lerin değişimini uygun maliyetli bir ortam haline getirecektir.

ACX Tohum Satışına nasıl katılacağınıza dair kapsamlı bir kılavuz Token Satış Sayfamızda mevcuttur.

 

Acardex Çalışma DEX ve Pazar Yeri

Acardex, tamamen merkezi olmayan ve gözetimsiz bir şekilde Cardano ekosistemi için likiditenin kilidini açmanın anahtarı olacaktır. Acardex merkezi olmayan borsasının alım satım ve para kazanma özellikleri, hızlı, güvenilir ve güçlü bir likidite yükseltmesi sağlamak için AMM (Otomatik Piyasa Yapıcı) protokolüne dayanacaktır. Bu, kullanıcılar tarafından başlatılan işlemlerin emir defterlerini kullanarak başkalarıyla eşleşmemesini kolaylaştıracak, bunun yerine kullanıcılar varlıklarını bir likidite havuzuna kilitleyerek ve işlem ücretlerinden ödüller kazanarak birbirleriyle işlem yapacaklar.

ACX Tokeni

$ACX, Acardex DEX ve Marketplace'i besleyecek. Kullanıcılar, bu yerel token'i kullanarak $ACX tokenlerini stake ederek kazanabilir ve ayrıca Acardex Ecosystem için bir yönetişim yapısı olarak hizmet ederken NFT işlemlerini kolaylaştırabilir.

Dağıtım mekanizması, piyasa manipülasyonunu önleyecek kadar adildir.

ACX Token Tohum Satış Detayları

* 1 ACX = 0,00125 ADA

* 1 ADA = 800 ACX

* Minimum Satın Alma: 300 ADA

* Maksimum Satın Alma: 30.000 ADA

* Devam Eden Tohum Satışına katılmak için kullanıcılar yalnızca Yoroi Cüzdan, Daedalus Cüzdan, Nami Cüzdan veya Adalite Cüzdan gibi Cardano yerel cüzdanlarını kullanmalıdır.

* ACX Seed-Sale'e nasıl katılacağınıza dair kapsamlı kılavuz Token Satış Sayfamızda mevcuttur.

* Kullanıcılar Tohum Satışına sadece web sitemiz üzerinden katılabilir: https://acardex.io/seed-sale.html

Acardex Hakkında

Acardex, yerel ve yerel olmayan tokenlerin sorunsuz takası ve Cardano tabanlı yerel ticaretin ticareti için merkezi olmayan bir değişim olarak temel amacını yerine getirirken otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı protokolünü kullanan Cardano ağındaki en benzersiz DeFi olmaya hazırlanıyor.

Bize Ulaşın

Web sitesi: https://acardex.io/

Telegram Grubu: https://t.me/acardexcommunity

Orta:https://medium.com/@acardex

Twitter: https://twitter.com/_acardex

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ