Özellikle, Cardano'nun Catalyst finansman programları aracılığıyla 1.255'in üzerinde proje fikrine 48 milyon dolarlık ADA verildi.

Cardano

Özellikle, Cardano'nun Catalyst finansman programları aracılığıyla 1.255'in üzerinde proje fikrine 48 milyon dolarlık ADA verildi.
Farklı ülkelerden 60.000'den fazla üyeye sahip olan Catalyst'in bir sonraki aşaması, kolektif gelişimin gücünü açığa çıkarmayı ve kendi kendine yeten bir ekosistemi güçlendirmeyi amaçlıyor.

Cardano (ADA) ekosistemi, yaklaşık 111,12 milyon $ olan toplam kilitli (TVL) değerini daha da artırmak için Catalyst projesi aracılığıyla ölçeklenebilir fikirlere sponsorluk yapmak istiyor. Cardano ağı, gelecek yılki Bitcoin halving etkinliğinden sonra beklenen kripto boğa piyasasına hazırlık olarak dalgalı piyasaların ortasında geliştirme projelerini ölçeklendirmeyi planlıyor. Ayrıca Cardano ağı, merkezi olmayan uygulamalar aracılığıyla küresel kullanıcılara ekonomik kimlik sağlamayı amaçlıyor.

Üzerinde çalışılması gereken lazer odaklı bir misyona sahip olan Cardano ağı, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 276 milyon dolar olan 14,5 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş bir piyasa değeri ekosistemine ulaştı.

Merkezi olmayan finans piyasalarına büyük ilgi gösteren kurumsal yatırımcılarla Cardano net, akıllı sözleşme yeteneklerinin ince ayarını yapmaya önemli ölçüde odaklandı. Geçen ayın ortalarında Cardano ağı, güvenli bir ortam aracılığıyla zincirler arası birlikte çalışabilirliği geliştirmek için bir yükseltme duyurdu.


Catalyst, Cardano Topluluğunun Gücünü Açığa Çıkarıyor

Katman 1 blok zincirlerinde artan rekabetle birlikte, Cardano ağı, topluluk üyelerini gerçek dünya faydasına sahip projeleri finanse etmeye dahil etmek için bir yolculuğa çıktı. Cardano'nun Catalyst projesi şimdiden 4.772 teklif üzerinde oy kullandı ve toplam 1.764.255 oy aldı. Özellikle, Cardano'nun Catalyst finansman programları aracılığıyla 1.255'in üzerinde proje fikrine 48 milyon dolarlık ADA verildi.

Farklı ülkelerden 60.000'den fazla üyeye sahip olan Catalyst'in bir sonraki aşaması, kolektif gelişimin gücünü açığa çıkarmayı ve kendi kendine yeten bir ekosistemi güçlendirmeyi amaçlıyor.

Yakın tarihli bir duyuruda, Catalyst programı, anlık bir tarihin açıklanmasından kısa bir süre sonra duyurulacak olan özel bir oylama etkinliğini (SVE) duyurdu.

Catalyst Ürün Lideri Harris Warren, yaklaşan oylama etkinliğinin katalizör için çok önemli bir an olduğunu çünkü 10. fonun topluluk onayıyla tanımlanacağını söyledi. Warren dedi.

Catalyst bir deney olarak başladı ve katalizör, daha ölçeklenebilir ve genişletilebilir olacak daha olgun bir inovasyon motoruna dönüşüyor. Catalyst, Cardano'daki bu yeniliği yönlendiren toplulukla ilgilidir ve topluluk, katalizörün yaptığı her şeyin merkezinde yer alır.

Topluluğu kritik yatırım kararlarına dahil ederek, Cardano küresel ağı, ayı piyasasının ortasında FUD krizine rağmen güçlenmeye hazırlanıyor. Warren ekledi:

Özel bir oylama etkinliği, gerçekten proje katalizör fonu döngülerinin dışında yapılan bir oylamadır. Katalizör araçlarını kullanmak, yenilik veya proje katalizörüne karşılık gelmeyen kararlar için topluluk onayını alma aracıdır.

Bu arada Cardano fiyatı, Çarşamba günü yaklaşık %29 artışla 0,322$ civarında işlem görüyor. Ancak ADA coin geçen ay yaklaşık yüzde 19 düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ