GOmetalaunch Utility tokeni, $URGO Token Tohum Satışı şu anda yayında, tohum satışı için tahsis edilen tokenlerin %46'sı halihazırda 14 günlük bir alanda satıldı ve tohum satışı için 14 gün kaldı.

GOmetalaunch Utility tokeni, $URGO Token Tohum Satışı şu anda yayında, tohum satışı için tahsis edilen tokenlerin %46'sı halihazırda 14 günlük bir alanda satıldı ve tohum satışı için 14 gün kaldı. Erken benimseyenler ve $URGO Token sahipleri, platformun sonsuz olasılıkları ve faydası konusunda coşkulu hissediyorlar.

https://urgo.gometalaunch.io adresinde tohum satışlarına katılın.

GO laboratuvarları, ekibin Launchpad DAPP'yi planlanandan önce teslim etmek için 24 saat çalıştığını duyurmaktan gurur duyduklarından, planlanan yol haritasının çok ötesine geçmek için çaba sarf ediyor ve çalışıyor.

Bu amaçla, şimdiye kadar gerçekleştirilen aşağıdaki teknik güncellemelerle Launchpad'lerinin kullanıcı Arayüzünü sunmaktan gurur duyuyorlar.

1. Web ve Mobil DAPP'nin Etkinleştirilmiş Ana Sayfası (DEMO Aşaması)

2. Web ve Mobil DAPP'de (DEMO Aşaması) Açık ve Koyu Modu Etkinleştirildi

3. DAPP'nin Şu Anda Launchpad'de Kuluçkalanan Projeleri Gösteren Açık Projeler Bölümünü Etkinleştirdi (DEMO Aşaması)

4. İnkübe Edilecek Gelecekteki Projeleri ve IDO Tarihlerini Gösteren DAPP'nin Yaklaşan Projeler Bölümünü Etkinleştirdi (DEMO Aşaması)

5. DAPP'nin Tamamlanan Kuluçkaları ve Toplanan Fonların Ayrıntılarını Gösteren Kapanan Projeler Bölümünü Etkinleştirdi (DEMO Aşaması)

Şimdiye kadar yapılan çalışmaların derinlemesine bir ön izlemesini görmek için lütfen GOmetalaunch YouTube Kanalını ziyaret edin: https://youtu.be/Q12XRmPQ9WA

Veya topluluk üyeleriyle etkileşim kurmak ve güncellemeleri görüntülemek için Telegram Topluluğuna veya duyuru Kanalına katılın: https://t.me/GOmetalaunch

Duyuru Kanalı: https://t.me/GOmetalaunchNewsletters

GO Labs Ekibinin çabalarını pekiştirmek için hızlı satılan $URGO Tokenlerinin Tohum Satışına da katılabilirsiniz: https://urgo.GOmetalaunch.io

DAPP'nin daha fazla özelliği etkinleştirileceğinden, daha fazla güncelleme geleceği için yukarıdaki Teknik güncelleme nihai değildir.

Zemin ayrıca, Launchpad DAPP'nin özellikleriyle ilgili girdi ve önerilerde bulunmak için topluluk üyelerine açıktır.

GOmetalaunch Hakkında

GOmetalaunch, Cardano Blockchain üzerine inşa edilen ilk Çapraz Zincirli Metaverse IDO Launchpad'dir. Metalaunch, Metaverse'in geleceğinin yapı taşlarını oluşturacak özel Metaverse Projesi lansmanları aracılığıyla GO Topluluğu üyelerine ve Token Sahiplerine Metaverse'i en erken ve öncü benimseyenler olma fırsatı sunarak metaverse'e açılan bir kapı görevi görecek.

İlgili tarafların, $URGO tokenlerini çok ucuz ve uygun bir ödülle almak için tohum satışları ve özel satış fırsatlarını değerlendirmeleri önemlidir, çünkü halka arzların fiyatı oldukça yüksek olacaktır.

GOmetalaunch Token Satış Detayları:

Tohum Satış Tahsisi: 200.000.000 $URGO Tokenleri

Tohum Satış Fiyatı: 1 ADA = 526 $URGO Tokenleri

Satış Sayfası: https://urgo.gometalaunch.io

$URGO Tokenleri  Nasıl Satın Alınır?

Adım 1: Coinbase veya Binance gibi herhangi bir kripto para borsasından ADA satın alın ve bunları Yoroi, Daedalus, Adalite, Nami gibi Cardano cüzdanınıza gönderin.

Adım 2: $URGO Token Satış Sayfasını ziyaret edin ve ADA'nızı verilen cüzdan Adresine gönderin.

Adım 3: $URGO tokenleri, Satışlara katılmak için kullanılan cüzdan adresine hava yoluyla bırakılacaktır.

Not:

* ADA'yı bir değişim cüzdanından değil, yalnızca Yoroi, Daedalus veya Adalite gibi Cardano cüzdanlarından gönderdiğinizden emin olun.

* $URGO tokenleri, ADA gönderdikten sonraki 24 saat içinde cüzdanınıza hava yoluyla bırakılacaktır, sabrınızı rica ediyoruz.

* $URGO Token almaya hak kazanmak için her satış turu için gereken Minimum ADA'ya ulaşmalısınız.

GOmetalaunch Metaverse Projesinden haberdar olmak için Büyüyen Topluluğumuza katılın.

GOmetalaunch Telegram Topluluğuna Katılın: https://t.me/GOmetalaunch

Telegram Bültenleri: https://t.me/GOmetalaunchBültenler

Twitter Topluluğu: https://twitter.com/GOmetalaunch

Orta: https://medium.com/@gometalaunch

Web sitesi: https://GOmetalaunch.io

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCoIR_758r2OSnpBrfcIdNDg

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ