Birlikte çalışabilirliği güçlendirmek için tasarlanan Cardano'nun Valentine Yükseltmesi nihayet piyasaya sürüldü.

Cardano

Birlikte çalışabilirliği güçlendirmek için tasarlanan Cardano'nun Valentine Yükseltmesi nihayet piyasaya sürüldü.
Bu yükseltme, artan ekosistemler arası talep yoluyla ADA tokeninin fiyatını artırmak için faturalandırılır.

Cardano için Sevgililer Günü (ADA) protokolü, Sevgililer Günü Yükseltmesi'nin kullanıma sunulmasıyla birlikte özel bir protokol olarak geldi. Yükseltme, Cardano'nun yılın başından beri kur yaptığı ekosistem büyümesinin en önemli noktası oldu.

Cardano protokolünden sorumlu blok zinciri geliştirmesi olan Input Output HK (IOHK) tarafından duyurulduğu üzere, Valentine Upgrade, blok zinciri büyümesini desteklemek için ağ üzerinde birlikte çalışabilirliği desteklemeyi amaçlıyor. Birlikte çalışabilirlik, diğer zincirlerle doğrudan etkileşime olanak sağladığı için blockchain protokollerinin en büyük avantajlarından biridir.

Blockchain ağları birlikte çalışabilir olduğunda, genellikle günümüzün daha geniş Web3.0 dünyasında en iyi finansal fırsatları arayan topluluk üyeleri için daha geniş bir teklif ağına kapı açarlar. IOHK'nın da belirttiği gibi, Cardano'da artan sayıda Merkezi Olmayan Uygulamaların (DApp'ler) tek bir büyük ekosistemde silo haline getirilmesi gerekiyor.  Yükseltmesi bu olasılığı getirecektir.

IOHK'ya göre yükseltme, ana Cardano zincirinin güvenlik yeteneklerini hiçbir şekilde aşındırmayacak.

Birlikte çalışabilirlik, blockchain büyümesinin anahtarıdır. #Cardano üzerine daha fazla DApp inşa edildiğinden, kullanıcıların farklı blok zincirleriyle etkileşime girmesine ve daha geniş bir hizmet yelpazesine erişmesine olanak tanıyan tek bir ekosisteme silo haline getirilmemesi önemlidir. en yüksek düzeyde güvenlik sağlarken zincirler arası birlikte çalışabilirlik. #Cardano #Valentine yükseltmesi ile geliştiriciler artık güvenli, güvenilir ve uygun maliyetli zincirler arası DApp'leri kolayca oluşturabilir.

Cardano, günümüzün en işlevsel Proof-of-Stakes (PoS) blok zinciri ağlarından biri olarak markalanmıştır ve ünlü geliştirme çalışmaları ile ağ, en önde gelen Ethereum katili olarak en üst sırayı zorlamaktadır.

Cardano (ADA) Fiyatı, Sevgililer Günü Yükseltmesi Sırasında

Sevgililer Günü Yükseltmesi, dijital para birimi ekosisteminde fiyat konsolidasyonunun arttığı bir zamanda geldi. Yükseltme duyurusu, protokolün yerel dijital para birimi olan ADA'nın fiyatını son 24 saatte %8'e varan artışla 0,3893 ABD Doları'na gönderdi.

Yükseltme, Cardano protokolü ve nihayetinde ADA dijital parası için çok faydalı olarak sunuldu. Daha fazla kullanıcının Web3.0 ekosisteminin uzunluğu ve genişliği boyunca daha merkezi olmayan finans fırsatlarını benimseme yeteneği ile, ADA tokenine daha iyi fayda ve talepler yerleştirilecektir.

Bu talep, kripto para biriminin fiyatını yükseltmek için oldukça önemlidir. Bu mevcut yükseltmenin mevcut yeteneklerine ve ödeneklerine dayanmak mümkün olmasa da, Cardano'nun boru hattında bir dizi planlanmış ekosistem yükseltmesi de var. Bu protokol geliştirme yenilikleri, Cardano'nun benimsenmesine ve orta ila uzun vadede ADA'nın faydasını artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

ADA tokeni, Yılbaşından Bugüne (YTD) kadar %55 arttı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ