Kripto saklama firması Casa, giriş ifadesi olmadan erişim sunan ve kullanıcılara özel anahtarlarını kontrol etmeleri için bir yol sunan yeni bir cüzdanı tanıttı.

Casa, Gizlilik Odaklı Bitcoin Cüzdanını Çıkardı

Kripto saklama firması Casa, giriş ifadesi olmadan erişim sunan ve kullanıcılara özel anahtarlarını kontrol etmeleri için bir yol sunan yeni bir cüzdanı tanıttı.

New York merkezli kripto para saklama şirketi Casa, Bitcoin’e yeni başlayanlar ve uzun vadeli HODLerlar için yeni bir cüzdan yayınladı.

13 Haziran tarihli bir Casa blog yazısında, özel bir anahtar yönetim hizmeti sunan kripto şirketi, risk sermayesi fonu Mantis VC'den bir yatırımdan sonra Casa Cüzdan'ı yarattığını açıkladı. Gizlilikle tasarlanan bir yazılım cüzdanı olan Casa Cüzdan, kullanıcıların bir ad ve e-posta dışında herhangi bir kişisel bilgi sağlamamasına izin verir.

Buna ek olarak, Exodus gibi bazı yazılım cüzdanlarının aksine, Casa, kullanıcılarının bir cüzdan cümlesine account bir hesap açmaları gerekmediğini söyledi - genellikle bir cüzdana yeniden erişim kazanmak için gerekli bir anımsatıcı cümle bu. Casa'ya göre, kullanıcılar mobil cihazlarında depolamak için bir anahtar oluşturabilir. Şifrelenmiş bir yedekleme daha sonra Casa ve OS'ye özgü bulut sağlayıcısı arasında bölünür ve cüzdan sahipleri iki faktörlü kimlik doğrulama ile alabilir.

 Casa Cüzdan ayrıca, kullanıcılara özel anahtarlarını kontrol etmelerini sağlayan, cüzdanın yedeklendiğini onaylayan ve kullanıcıların imzalarının gerçek olup olmadığını kontrol eden bir işlev olan 'Anahtar Sağlığı' özelliğine sahiptir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ