Bu yazımızda sizlere Casper (CSPR) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CSPR Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Casper (CSPR) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi CSPR Coin

Bu yazımızda sizlere Casper (CSPR) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CSPR Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Casper (CSPR) Nedir?

Casper Network, kullanılabilirlik, merkeziyetsizlik, güvenlik veya ölçeklenebilirlikten ödün vermeden gerçek dünya uygulamaları için tasarlanmış, CBC Casper'ın ilk canlı ve güvenli versiyonu olan bir katmanlı Proof-of-Stake blok zinciridir.

Casper'ın misyonu, blok zinciri ana akım haline getirmek ve inşaatçılar tarafından desteklenen daha açık ve şeffaf ağlar oluşturmaktır. Casper, blok zincirini kullanımı kolay, dünyaya açık ve yenilikleri bugün ve yarın desteklemek için geleceğe hazır hale getirerek ana akım blok zincirinin benimsenmesini engelleyen engelleri ortadan kaldırıyor.

Açık kaynak ilkeleri tarafından yönlendirilen ve sıfırdan bireyleri güçlendirmek için oluşturulan ekip, uzun süreli etki için adil bir temel sağlamayı amaçlamaktadır.

CSPR, Casper ağının yerel tokenidir. Bir Proof of Stake blok zinciri olarak Casper, ağı güvence altına almak ve sürdürmek için PoS konsensüs mekanizmasına katılan doğrulayıcıları ödüllendirmek için CSPR'ye güvenir.

Casper kullanıcıları ayrıca zincir üstü işlemler için ağ ücretlerini ödemek için CSPR'ye güvenirler. CSPR tokeni, ilk halka açık token satışı için yalnızca CoinList aracılığıyla sunuldu. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ