CasperLabs, kullanıcılara fiziksel varlıkların doğrulanmış kimlik doğrulamasını sunmak için kapsamlı bir koleksiyon platformu ve piyasa yeri olan Terra Virtua ile ortaklık kurdu.

CasperLabs, Daha Fazla Trust Fonu İçin Terra Virtua Koleksiyon Platformuyla İş Ortaklığı Yapıyor

CasperLabs, kullanıcılara fiziksel varlıkların doğrulanmış kimlik doğrulamasını sunmak için kapsamlı bir koleksiyon platformu ve piyasa yeri olan Terra Virtua ile ortaklık kurdu.

Yeni ortaklık, CasperLabs’ın Çin’in Blockchain tabanlı Hizmet Ağı için bir blockchain ortağı olmak da dahil olmak üzere devam eden genişlemesine dayanıyor.

Kurumsal benimsemeye yönelik ilk blok zincirini oluşturan şirket olan CasperLabs, sürükleyici bir dijital koleksiyon platformu olan Terra Virtua ile ortaklık kurdu. Terra Virtua, kullanıcılarına fiziksel varlıkların doğrulanmış kimlik doğrulamasını sunmak için Casper Network blok zincirini kullanacak.

Terra Virtua, hızla büyüyen NFT sektörüne liderlik eden platformlardan biri olarak ortaya çıktı ve kullanıcılarına dijital pazarı aracılığıyla sorunsuz NFT satın alımları sunuyor. Platformundaki dijital varlık toplayıcıları, sanal ürünlerini artırılmış gerçeklikte görüntüleyebilir ve bunlarla etkileşime girebilir. Ayrıca, yakında piyasaya sürmeyi planladığı sanal gerçeklik yetenekleri üzerinde de çalışıyor.

Bu, Legendary Entertainment ve Paramount Studios gibi dünyanın önde gelen markalarından bazılarıyla ortaklık yaptı. Kısa süre önce, dijital koleksiyonların ve eğlencenin sınırlarını zorlamaya devam eden ünlü korku çizgi roman sanatçısı Nick Percival ile birlikte çalıştı.

Terra Virtua, kullanıcıları için bir trust katmanı eklemek için şimdi Casper Ağından yararlanacak. Ağ, akıllı sözleşme desteği, ağırlıklı anahtar yönetimi, öngörülebilir gaz ücretleri ve diğer harika özellikler sunan 31 Mart'ta başlatıldı.

Ortaklık hakkında yorum yapan şirketin CTO'su ve kurucu ortağı Jawad Ashraf şunları söyledi:

Kimlik doğrulama açısından NFT'lerden yararlanmak için CasperLabs ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Bu gerçekten kullanılmayan küresel bir pazar ve bazı harika çözümler başlatmak için Casper ekibiyle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Küresel Kurumsal Blok Zinciri

En son ortaklık, CasperLabs’ın Casper Network’ü dünyanın önde gelen kurumsal blok zinciri haline getirmeye yönelik devam eden çabalarına dayanmaktadır. Bir hafta önce, eşler arası bir İnternet platformu olan ThreeFold ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Şirket, kullanıcıların Web3 uygulamalarını özel ve merkezi olmayan bir şekilde sorunsuz bir şekilde dağıtmalarına izin veriyor.

Şubat ayında şirket, bir blockchain ortağı olarak Çin'in Blockchain Hizmet Ağına katılacağını açıkladı. Casper Ağı, ana ağ lansmanının ardından Nisan ayı başlarında BSN’nin küresel geliştirici ağına sunuldu.

CasperLabs'ın CEO'su ve kurucu ortağı Mrinal Manohar, daha önce daha küresel kuruluşların blockchain teknolojisinden yararlanabilmesini sağlama taahhüdünü taahhüt etmişti.

CasperLabs ekibi, sözleşmeler gibi mevcut varlıklardan değer elde etmek için blockchain teknolojisine yönelen artan sayıda kurumsal organizasyona profesyonel hizmetler ve destek sağlamaya kararlıdır. Bu önemli kamu teknolojisinin küresel pazarlarda sürekli benimsenmesine yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ