Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Malta merkezli Binance, lansmanından bu yana benzeri görülmemiş bir büyüme kaydetti.

Catherine Coley Konuştu:  Binance, "Token Teklifleri" Konusunda Açık Görüşlü

Borsa sadece platformuna daha fazla hizmet eklemekle kalmıyor, son sürücü daha fazla fiat desteği ekliyor, aynı zamanda yerel yönetmeliklere uygun bir şekilde tüm ülkelerde bir varlık oluşturmaya çalışıyor.

ABD pazarının potansiyelini değerlendirmek amacıyla borsa, hizmetlerini Haziran 2019'da ülkeden çekerek yalnızca ABD müşterileri için özel bir Binance platformu duyurdu. Yeni platform, yönetmelik-şikayet alışverişi olması temelinde ABD kullanıcı tabanına tanıtıldı. Binance'den Binance US'ye geçiş, yakın zamanda Binance US CEO'su Catherine Coley tarafından Unchained Podcast'in son yayınında tartışılan konulardan biriydi.

Röportaj sırasında Coley'e geçiş sonrasında, Binance U.S’nin ABD'de bulunduğunda Binance ile aynı işlem hacmini görüp görmediği veya başka platformlara taşınıp taşınmadıkları soruldu. CEO, Binance ABD'nin Eylül 2019'da sadece yedi tokenla başladığını ve her iki platformun da “farklı ortamlarda” başlatıldığını belirtti.

“…. Ticaretin ilk 100 günü içinde [listelenen paralar] hızlı bir şekilde yaklaşık 27'ye çıktı. Bu gerçekten listelenen sadece yedi kripto para olduğunu fark ettiklerinde kendilerini izole hisseden insanları getirmemize izin verdi. Binance'ın avantajlarından biri, çeşitli token teklifleri sunma açısından her zaman açık fikirlidir ”

Coley, Binance ABD'nin kullanıcılara seçim özgürlüğü sağladığına inanmasına rağmen, borsaların “ABD düzenlemelerinin anlaşılması” ile çalıştığını ve borsaların dijital varlık riski yönetimi çerçevesini takip ettiğini belirtti.

“… Bu, listelemeden önce her tokenı geçmek için çok sıkıcı bir işlem 75 puanlık kontrol listesi. Bu yüzden, neyi araştırdığımızın bir listesini çıkarıyoruz ve sonra zamanımızı bunları araştırmak için harcıyoruz ve çerçeveyi geçtiklerinde onları listeliyoruz. ”

Ayrıca, Binance ABD'de belirli bir tokenı listelemeden önce borcun değerlendirdiği en yüksek noktaları özetledi. Platformun, ilk olarak tokenın bir menkul kıymet kategorisine girip girmediğini değerlendirdiğini belirtti. Daha sonra, topluluk perspektifi açısından, borsa ABD'de kullanıcı büyümesi olup olmadığını ve ABD'nin hedef projesi olup olmadığını değerlendiriyor.

“ABD doları açısından likidite sağlamanın kolaylaşmasının, büyümekte olduğu ekosistem için nasıl faydalı olacağını anlamak önemli. Bunun da Amerikan kripto erişimine eklediği bileşen nedir? Şeklindeki sorunun cevabı başka bir listemiz var keşfettiğimiz yaklaşık 20 veya 18 token şeklinde. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ