Centrality CEO'su, platformun son yıllardaki önemli gelişmeleri hakkında konuşuyor ve yıl sonuna kadar daha büyük hedeflere ulaşmayı vaat ediyor.

Centrality (CENNZ), Yeni Kilometre Taşlarına Sahip Oldu

Centrality CEO'su, platformun son yıllardaki önemli gelişmeleri hakkında konuşuyor ve yıl sonuna kadar daha büyük hedeflere ulaşmayı vaat ediyor.

Blockchain platformu Centrality, ağı yaklaşık 6 ay önce başlattı. Şimdi, 2020 başladığında, şirket genel müdürü Aaron McDonald, Centrality'nin geçtiğimiz ay elde ettiği başarılardan bahsettiği bir Medium yazısı yayınladı.

Platform, geliştiricilerin açık kaynak kodunu kullanarak CENNZnet üzerinde merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına izin veriyor. Ayrıca, çeşitli işletmelerin birbirleriyle bağlantılar oluşturmasına ve iş ortaklarının yeni müşteriler bulmasına, içerik oluşturmasına, satıcılara bağlanmasına gibi hususlar söz konusu.

Centrality’nin Başarıları

CEO'ya göre, Centrality ödül programını stakeing  ve sevk ödülleriyle başlattı - ödemeler CENNZ ve CPAY tokenlarıyla yapılıyor.

Şirket ayrıca Sylo dApp ile ortaklık yaptıktan sonra Sylo Experience Framework aracılığıyla Centrality Swag Mağazasını başlattı. Swag Mağazası, orada entegre edilen Shopify, Sylo ve Centrapay platformlarını içerir.

Medium makalesinde CEO, geçen yıl Centrality ekosistemini oluşturan tüm dApp'lerin son ilerlemesinden bahsediyor ve her birinin elde ettiği başarıları detaylandırıyor: Sylo Smart Wallet, CarbonClick, OnFinality, vb.

2020'nin Daha Büyük Hedefleri

Centrality, bu yıl için çok daha yüksek bir ölçek hedefleri koydu. Özellikle, MainNet'i başlatmayı ve müşterilerine halka açık staking sunmayı planlıyorlar. CEO, CENNZ tokenı  için iyi olmalı ve topluluk için büyük bir değer yaratmalıdır, diyor.

Şirket ayrıca müşteri sayısını artırmayı planlıyor - özel hedeflerden biri Sylo dApp için aylık bir milyon aktif kullanıcıya genişletmektir.

Ayrıca, Centrality dünyanın en iyi marka isimleriyle ortaklıkları duyurmayı planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ