Cerus Markets, Mobil Ticaret Uygulaması Eşantiyonunu başlatmaktan heyecan duyuyor!

Cerus Markets, Mobil Alım Satım Uygulamasını 10.000 Dolarlık Hediye Vermeyi Başlattı


Cerus Markets, Mobil Ticaret Uygulaması Eşantiyonunu başlatmaktan heyecan duyuyor! Alım satım platformunun yakında yayınlanacağını duyuran Cerus Markets, yatırımcılara Mobil Alım Satım Uygulamasına ilk erişen olma ve 10.000 $ nakit pay kazanma şansını yakalama fırsatı sunmaktan heyecan duyuyor.

Cerus Markets, dijital varlıkların ticareti için devrim niteliğinde bir yol sunan, düzenlenmiş bir kripto komisyoncusu. Yatırımcılar, Mobil Alım Satım Uygulaması ile, tümü sıfır ücret ve 100:1'e kadar kaldıraçla, büyük küresel Hisse Senetleri, Emtialar ve Metaller üzerinde para birimleri ve kripto ile eşleştirilmiş spekülasyona izin veren türevlere erişebilecek.

Giveaway'e kaydolmak için cerus.app adresini ziyaret edin, bekleme listesine kaydolun ve kullanıma sunulduğunda alım satım uygulamasını indirin.

Toplam üç kazanan rastgele seçilecek ve e-posta ve sosyal medya aracılığıyla duyurulacaktır. Birinciye 5.000$, ikinciye 3.000$ ve üçüncüye 2.000$ ödül verilecek.

cerus.app adresinden 10.000 Dolarlık Nakit Hediye için kaydolun.

Cerus Piyasaları Hakkında

Cerus Markets Limited, Labuan Mali Hizmet Otoritesi tarafından yetkilendirilmiş ve düzenlenmiş çok varlıklı bir komisyoncudur. Cerus Markets, kripto para birimlerine, forex'e, hisse senetlerine ve emtialara tek bir ticaret platformundan ücretsiz erişim sağlayan yeni bir küresel aracılık türünü temsil eder. Kullanıcılar mobil cihazlarından veya web tarayıcılarından erişebilir ve hiçbir işlemi kaçırmaz.

Cerus Markets'in amacı, tüm alım satım seviyeleri için pazar erişimi sağlamaktır, bu nedenle, tüccarların birden fazla dijital varlığa 50 $ gibi düşük bir tutarla pozisyon yerleştirmesine izin veren hiçbir giriş ücreti yoktur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ