Cexio Exchange

2013'te ilk bulut mining şirketi olarak kurulan CEX.IO, Bitcoin ticaret platforuma dönüştü. CEX.IO iki ana hizmet sunmaktadır: basitleştirilmiş arabirim yoluyla Bitcoin'in satın alınması / satılması ve profesyoneller için Bitcoin ticareti. Şirket küresel olarak faaliyet gösteriyor ve ülkelerin %99'unda ve ABD'nin 25 eyaletinde hizmet veriyor. USD, EUR, GBP ve RUB para birimleri ile Bitcoin ve Ethereum satın alabilir veya satabilirsiniz.

Para yatırma işlemleri, banka kartı ve kredi kartları (fiziksel ve sanal), banka havalesi, SEPA ve Skrill üzerinden sağlanıyor. Kart ödemelerinin daha hızlı ve daha kolay olduğu bir kesin ve ayrıca anında kartınıza para da çekebilirsiniz.

CEX.IO, web sitesi, mobil uygulama, WebSocket ve REST API'sı yoluyla çapraz platform ticareti sağlıyor.  Gelişmiş buy-sell algoritmaları benzersiz ticaret motoruyla destekleniyor. Bitcoin piyasasındaki üst döviz çiftleri için hızlı sipariş yürütülmesini ve sipariş defterine erişmelerini de garanti ediyor. Tüm ticaret işlemlerinde %0,2'lik bir komisyon ücreti almakta. Şu anda platform, limit ve piyasa emirleri vermeye izin veriyor. CEX.IO, aynı zamanda 1: 2 ve 1: 3 kaldıraç ticareti ile marjin ticaret imkanı da sunuyor. 

Şirketin geçmişi boyunca, hiç kimse; sistem ve kullanıcı hesabı güvenliği, güvenli soğuk şifreleme saklama, finansal geçerlilik ve derin yasal uygunluk ile desteklenen hesap fonları ilgili herhangi bir problem veya hack girişimi yaşanmadı. CEX.IO, FinCEN (ABD) 'de kayıtlı bir Para Hizmetleri işletmesi olarak hizmet veriyor ve şirketin kart sahiplerinin verilerinin depolamasını, işleyişini ve iletmesini sağlayan bir PCI DSS sertifikası da almıştır.

CEX.IO aynı zamanda, başvurulan kullanıcıların tüm değişim işlemlerinden ücretin %30'unu almasına izin veren bir Ortaklık Programıdır.

(Ayrıca cex.io limit buy-sell ticaretinde %0 fee almaktadır. Bu açıdan çok kullanışlı bir site  olduğu ortadadır.)

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ