Chainalysis, kripto şirketlerinin piyasadaki riskleri ve fırsatları anlamalarına yardımcı olmak için Akıllı Sözleşme Güvenlik İttifakı (SCSA) ile bir ortaklık duyurdu.

Chainalysis, Kripto İşlerine Yardımcı Olmak İçin Akıllı Sözleşme Güvenlik İttifakı İle İşbirliği Yapıyor.

Chainalysis, kripto şirketlerinin piyasadaki riskleri ve fırsatları anlamalarına yardımcı olmak için Akıllı Sözleşme Güvenlik İttifakı (SCSA) ile bir ortaklık duyurdu.

New York merkezli Chainalysis organizasyonu, dünya çapında 40'tan fazla ülkedeki devlet kurumlarına, kolluk kuvvetlerine, düzenleyicilere, kripto borsalarına ve finans kuruluşlarına blockchain verileri ve analizi sağlıyor. Chainalysis, 2014 yılında Jan Moller, Jonathan Levin ve Michael Gronager tarafından kuruldu. Blockchain analiz firması, dünyanın en kapsamlı kripto para birimi araştırma ve işlem izleme çözümü olarak kabul ediliyor. Chainalysis, kullanıcılarının blok zincirlerde neler olduğunu anlamalarına yardımcı olmak için uyum ve araştırma araçları ile eğitim ve destek sağlıyor. Chainalysis yakın zamanda yeni bir dizi “Kripto Suç İstihbarat Briefleri” ni duyurdu.

Chainalysis, SCSA ile ortaklığı duyurdu.

Blockchain analiz firması kısa bir süre önce, kripto şirketlerinin piyasadaki riskleri ve fırsatları daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için Akıllı Sözleşme Güvenlik İttifakı ile yeni bir ortaklık duyurdu. Chainalysis'in CEO'su Jason Bonds, firmanın blok zincirlere güven inşa etmek için var olduğunu ve bunu yapmak için stratejilerinden birinin kripto etkinliğine ilişkin içgörüler sunarak şeffaflıklarını göstermek olduğunu söyledi. CEO ayrıca, kripto para birimi, kullanımı ve kötüye kullanımı hakkında farkındalık yaratmak için SCSA'ya katılmanın heyecanlandığını belirtti. ABD merkezli blockchain güvenlik firması Quantstamp, SCSA'yı 2019'da başlattı.

 SCSA, akıllı sözleşmelerin güvenliğini oluşturmak ve değerlendirmek için kabul edilen standartları geliştirmek için kripto endüstrisi üyeleriyle birlikte çalışıyor. Firma, blockchain uygulamalarının sağlıklı büyümesini ve benimsenmesini desteklemeyi amaçlamaktadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ