Kripto, blok zinciri ve Web3 endüstrisi için önde gelen AI Altyapı sağlayıcısı ChainGPT, en umut verici kuluçka projelerinden birini halka açıyor.

ChainGPT, Hizmet Sağlayıcı Olarak Web3 Altyapısı Solidus AI Tech

Kripto, blok zinciri ve Web3 endüstrisi için önde gelen AI Altyapı sağlayıcısı ChainGPT, en umut verici kuluçka projelerinden birini halka açıyor. Aylar süren dikkatli planlama, gayretli geliştirme ve topluluk oluşturma çalışmalarının ardından Solidus AI Tech, Web3'e bir sonraki adımını atacak ve ChainGPT Pad'de $AITech IDO'sunu başlatacak.

Birinci sınıf ekibi, büyüleyici web sitesi, inanılmaz bağlantı ağı ve kaya gibi sağlam eylem planıyla Solidus AI Tech, ürünlerini pazara sunmaya ve dijital ekonomide aktif bir oyuncu olmaya hazır!

Solidus AI Tech nedir?

Avrupa merkezli Solidus AI Tech, dijital ekonomiyi rahatsız eden en yaygın ve temel sorunlardan bazılarını, yani hesaplama altyapısına olan talebi çözen bir IaaS (hizmet olarak altyapı) şirketidir. Hesaplama maliyetlerini ve verimliliği artıran tescilli algoritmalarıyla donatılmış donanımları barındırmak için 8.000 metrekarelik kendi tesislerini inşa ediyorlar. Fiziksel altyapıya paralel olarak, Hizmet Olarak Yapay Zeka (AIaaS), Hizmet Olarak Blok Zinciri (BaaS), Yüksek Performanslı Hesaplama gücü (HPC) ve Yapay Zeka pazarı da dahil olmak üzere son teknoloji Web3 altyapı yazılım çözümlerinin tam bir yığınını sağlamak için kaynaklarından yararlanıyorlar.

AI Tech Ne Sağlıyor?

Bir altyapı hizmetleri şirketi olarak Solidus AI Tech, şirketler, kurumlar ve hatta hükümetler tarafından sürdürülebilir dijital sistemler oluşturmak için bir temel olarak kullanılabilecek dört temel hizmetten oluşan bir paket sunmaktadır. Metaverse'den CBDC'ye, oyunlara ve ötesine kadar AI Tech'in sağladığı hizmetler bunlardır:

AIaaS - Hizmet olarak Yapay Zeka

Yapay zeka, insanoğlunun entelektüel gelişiminin sınırıdır. Buhar makinesi kadar, hatta ondan daha önemli bir teknolojik devrim olarak kabul edilen yapay zeka, dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşamlarını iyileştirmeyi vaat eden yeni teknolojilerin yapı taşı haline gelmiştir. Solidus AI Tech, yapay zekanın geniş bir uygulama yelpazesine entegrasyonunu ve uygulanmasını hızlandırmak için anahtar teslim bir çözümü özenle hazırladı.

BaaS - Hizmet olarak Blockchain

Sıfırdan blok zinciri oluşturmak son derece sıkıcı, uzun ve yoğun kaynak (emek ve sermaye) gerektiren bir süreçtir. Hassas, yüksek değerli operasyonların güvenlik ve operasyonel taleplerini karşılayabilecek kaliteli blokzincirleri oluşturmak ise daha da zahmetlidir. Solidus AI Tech, akla gelebilecek her türlü kullanım durumu için akıllı blok zinciri tasarımlarını genişletiyor.

HPC - Yüksek Performanslı Hesaplama

Hesaplamaya olan talep, çevrimiçi hale gelen dünya nüfusuyla birlikte artmaya devam ediyor ve enerjiye bağımlı yeni çözümler topluma sunuluyor. Solidus AI Tech, çok sayıda sektörde en yoğun kullanım durumları için hesaplama sağlar.

Yapay Zeka Pazaryeri

Otomatikleştirilmiş akıllı süreçlerin değişimi, potansiyel olarak tamamen yeni ve kullanılmayan bir pazar segmentine katkıda bulunan tamamen yeni bir makine ekonomisinin kilidini açar. Solidus AI Tech, endüstriyel ve bireysel yapay zeka ticaretinin gerçekleşebileceği bir mekan sağlayacaktır.

AI Tech'in Benzersiz Özelliklerinden bazıları nelerdir?

Solidus AI tech'in sunduğu dört temel ürünün yanı sıra, projenin tasarım, kod ve ilke katmanlarında, onu kalabalıktan ayıran ve Hesaplamalı Altyapının muazzam, her zaman yeşil pazar segmentine öncülük etmeye çalışan mevcut tüm çözümlerin yerini almasını sağlayan sofistike yeni gelişmelerin bir karışımı vardır. Bu özelliklerden bazıları şunlardır:

Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Maliyetlerinin azaltılması

Doymak bilmeyen enerji talepleriyle tanınan HPC, donanımın doğrusal artışının ötesinde çözümler arayan bir sorundur. Solidus AI Tech, donanım verimliliğini mevcut endüstri standartlarının kıyaslama oranının %40 üzerinde artıran tescilli algoritmalar geliştirmiştir; verimliliği artırırken maliyetleri düşürmektedir.

Çevre Dostu Hesaplama IP (Fikri Mülkiyet)

Solidus AI Tech'in optimizasyona odaklanmasının bir yan ürünü olan HPC azaltma maliyetleri, verimli (azaltılmış) enerji tüketimi ve artırılmış hesaplama kapasitesi ile çevre için çok daha dost olan algoritmik sistemler biçiminde fikri mülkiyet sağlayan yeniliklerin yaratılmasıyla sonuçlanmıştır.

Özel Veri Merkezi

Solidus AI Tech, tüm Avrupa'daki en düşük maliyetli enerji ve en yüksek internet hızına sahip bir konum elde etmeyi başarmıştır. Şirket içi bir veri merkezinin varlığıyla Solidus AI Tech, bilişimsel tedarik zincirinin kontrolünü elinde tutuyor ve arz ve talebin her dikeyinde hizmetini optimize etme konusunda tam egemenliğe sahip. Bükreş'te inşa edilen tesis yaklaşık 8.000 metre karelik bir alana yayılmakta ve ISO 14001:2015 kapsamında faaliyet göstermektedir.

Güvenlik Açığı İzleme

Güvenlik, izleme ve özel olarak tasarlanmış güvenlik duvarları ile Solidus AI teknolojisi, sistemlerinin güvenilirliğini sağlamak için eksiksiz bir proaktif koruyucu önlemler yelpazesi sunar. Otomatik güvenlik açığı tespit protokolünün yanı sıra IP veya MAC adresleri olmadan mevcut olan ağ cihazlarının yeni yapılarından yararlanmak, en katı kurumsal güvenlik gereksinimlerini karşılar.

Kamu Kurumsal Blockchain Çözümleri

Yazılım ve donanım çözümlerinin bir kombinasyonunu kullanan Solidus AI Tech, NATO kalite güvence standardına bağlı kalarak en zorlu kullanım durumlarına hizmet verebilmektedir. Oylama, vergilendirme, tapu kaydı ve tedarik zinciri izlenebilirliğinden Sağlık Hizmetleri ve Kimlik yönetimine kadar Solidus AI Tech'in sağladığı güvenlik, esneklik ve uzmanlık her seviyedeki kuruluşa hitap etmektedir.

Solidus AITECH Tokenomics

Solidus AI Tech'in ekosistemlerinden çıkan ileriye dönük yeniliklerle uyumlu olarak, merkezi olmayan, dijital bir gelecek vizyonu, sistem süreçlerini tamamlayan ve destekleyen zarif tokenomikleriyle vurgulanmaktadır. Her türden kullanıcıyı yüksek kaliteli altyapıya eşit erişimle güçlendiren $AITECH token, kapsayıcı, uygun maliyetli ideolojilere bağlıdır. Ürün lisansları için bir ödeme aracından, kaliteli yapay zeka araçları oluşturmak ve yayınlamak için bir teşvik ve DAO üyeliğine kadar, $AITECH bir göz atmaya değer:

Token Adı: AI Tech

Token Sembolü: $AITECH

Token Standardı: BEP-20

İhraç Ağı: Binance Smart Chain

Toplam Arz: 2,000,000,000

Dahası, $AITECH token, platform hizmetlerini edinmek için kullanılan her işlemin% 5-10'unu alan ve bunları sistematik olarak dolaşımdan kaldıran değişken bir yanma programı uygulayarak deflasyonist ekonomide önde gelen uygulamaları benimsemiştir; böylece varlığın açık piyasa dinamikleri üzerinde sürekli baskı uygular.

ChainGPT Pad Ayrıntılarında $AITECH IDO

Solidus AI Tech, ChainGPT Pad IDO için tedarikinin bir kısmını aşağıdaki şekilde tahsis etmiştir:

IDO Tarihi: 21/08/2023

Token Fiyatı" $0.012

Tedarik Tahsisi: 13.333.333,33 $AITECH tokenleri

Maksimum Tahsis: 160.000 $

Borsalarda Listeleme: 28 Ağustos, saat 10:00 (UTC)

IDO spesifikasyonları hakkında daha fazla bilgiye buradaki resmi listelerinden ulaşabilirsiniz.

* ChainGPT, tüm IDO katılımcıları için bir geri ödeme politikası şeklinde benzersiz bir koruma mekanizması uygular. Bir IDO tamamlandıktan sonra, katılımcılar herhangi bir nedenle katkılarını gözden geçirmeyi tercih ettiklerini düşünürlerse, bunu yapmak için 7 güne kadar süreleri vardır (tahsisatlarını talep etmedikleri sürece). ChainGPT Pad geri ödeme politikasının daha ayrıntılı bir açıklaması için burada tartışan resmi makalelerine bakın.

ChainGPT Hakkında

ChainGPT, kripto, blok zinciri ve Web3 endüstrisi için yapay zeka destekli Altyapının lider sağlayıcısıdır. Tek noktadan alışveriş Kripto AI merkezi. Otomatik akıllı sözleşme üretimi ve denetiminden otonom topluluk yönetimine, gelişmiş Web3 AI sohbet robotuna, AI destekli haber toplama ve NFT üretimine kadar ChainGPT, piyasadaki en sofistike, uçtan uca AI çözümüdür.

Genel Kaynaklar:

Web Sitesi | V1 Uygulaması | ChainGPT Pad | Teknik İnceleme

DAO | NFT Oluşturucu | Staking | | Blog

Topluluk ve Sosyal Medya:

Twitter | Telegram | Discord | Instagram | LinkedIn | Youtube | TikTok

Launchpad BD

İlgili Kişi(ler): Gintare Kairyte / Amid Yazdi

İletişim E-posta(lar)ı: [email protected] / [email protected]

Genel BD

İlgili Kişi(ler): Jake Wallace / Cameron French / Ilan Rakhmanov

İletişim E-posta(lar)ı: [email protected] / [email protected] / [email protected]

-> ChainGPT hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi ChainGPT.org web sitesini ziyaret edin

-> Tüm sorularınız için lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ