Yatırımcılar First Republic Bank'ın (FRC) yaklaşan çöküşüne odaklanırken, kripto para birimi fiyatları geçen hafta karışık bir performans sergiledi.

Chainlink, Filecoin ve Pepe: Kripto Para Fiyat Tahminleri

Yatırımcılar First Republic Bank'ın (FRC) yaklaşan çöküşüne odaklanırken, kripto para birimi fiyatları geçen hafta karışık bir performans sergiledi. Kripto para birimi 27.100 dolara düştükten sonra son birkaç gün içinde bulunduğu yaklaşık 30.000 dolara sıçradı. İşte Chainlink (LINK), Filecoin (FIL) ve Pepe gibi en iyi kripto paralardan bazıları için bir kripto fiyat tahmini.

Chainlink Fiyat Tahmini

Günlük grafikte, LINK'in son birkaç gündür bir konsolidasyon aşamasında olduğunu görüyoruz. Chainlink, 8 Kasım, 13 Ağustos ve 9 Haziran'daki en yüksek nokta olan 9.51 dolarlık önemli direnç noktasının biraz altında kalıyor.

Ayrıca, 19 Nisan'daki en yüksek nokta olan 8,82 dolarlık kilit direnç seviyesinin de altında. Kripto para aynı zamanda 25 günlük hareketli ortalamanın biraz altında işlem görüyor. Bu nedenle, satıcılar yeşil yükselen trend çizgisini 6 dolardan hedeflediğinden, Chainlink'in düşüş eğilimi gösterme olasılığı var. 8 dolarlık kilit direncin üzerinde bir kırılma, 9.51 dolara sıçradığını görecek.

Filecoin Fiyat Tahmini

Filecoin fiyatı son birkaç gündür dar bir aralıkta. Kripto para, son zamanlarda olduğu yerde 5,9 dolardan işlem görüyor. Yeşil renkle gösterilen yükselen trend çizgisinin üzerine çıktı. FIL, geçen yıl 5 Kasım'daki en yüksek seviye olan 6.60 dolardaki önemli direnç noktasının biraz altına hareket etti. Göreceli Güç Endeksi (RSI), 50'deki nötr noktanın biraz altına indi.

Bu nedenle, Filecoin fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde bu aralıkta kalması muhtemel görünüyor. Fiyat yükselen trend çizgisinin altına hareket ederse daha fazla düşüş teyit edilecektir. Bu olursa, izlenecek bir sonraki kilit seviye 4 dolar olacaktır.

Pepe Fiyat Tahmini

Saatlik grafik, Pepe kripto fiyatının son birkaç gün içinde güçlü bir yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. 0,00000013 dolar gibi düşük bir seviyeden, yaklaşık 0,00000061 dolara geldi. Bu, tokenin bu yılın en düşük seviyesinden %300'ün üzerinde sıçradığı anlamına geliyor. Pepe hareketli ortalamaların üzerinde hareket etti.

Bu nedenle, Pepe tokeni yükseliş ivmesi yaşıyor gibi görünüyor. Bu olursa, izlenecek bir sonraki kilit seviye 0,00000070 dolar olacaktır. 0.00000044 dolar seviyesindeki destek seviyesinin altına bir hareket, yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ