Satoshi dünyayı Bitcoin'le (BTC) tanıştırdığından beri kripto dünyası katlanarak büyüdü.

Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) 2023

Satoshi dünyayı Bitcoin'le (BTC) tanıştırdığından beri kripto dünyası katlanarak büyüdü. Binlerce zincirin ve birkaç bin madeni paranın karmaşıklığında gezinmeye yardımcı olan şirketler her zaman avantajlı olacaktır. Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) gibi şirketler 2023'te toparlanmaya hazırlanıyor ve şimdi ön satışının ilk aşamasında olan yeni gelen TMS Network (TMSN) kripto inovasyonunda başı çekenler olacak.

Chainlink (LINK) – Tek Platformda Bağlantılı Zincir İçi, Çoklu Zincir ve Zincir Dışı İşlemler
Chainlink'in (LINK) dehası, zincir dışı verileri blok zincirlerine bağlama kapasitesinde yatmaktadır. NASDAQ bilgilerini kullanan blockchain uygulaması mı? Spor skorlarına dayalı akıllı sözleşme? Muhtemelen Chainlink (LINK), blockchain uygulamalarına çalışması için ihtiyaç duyduğu gerçek dünya verilerini veriyordur.

Ethereum (ETH) üzerine inşa edilen Chainlink (LINK), doğrudan sisteme yerleştirilmiş akıllı sözleşmelerin çok yönlülüğüne sahiptir. Chainlink (LINK) kullanım durumunun ve gelişmiş tokenomiklerin sağlamlığı, Chainlink'i (LINK) kriptosferde kalıcı bir oyuncu haline getirdi. Chainlink (LINK), 2022 kışına karşı bağışık değildi, ancak diğer birçok para biriminden daha az değer kaybetti ve Chainlink (LINK) için yılbaşından bugüne mum toparlanması %40'ın kuzeyinde. Her şey 2023'ün Chainlink (LINK) için bir ralli yılı olduğunu gösteriyor.

Poligon (MATIC) – Ethereum Entegrasyonu için Bir Çoklu Zincir Ekosistemi

Ethereum (ETH) çok sağlam bir nedenle iki numaralı para birimidir: diğer birkaç zincirin yapı taşıdır. Polygon (MATIC), Ethereum tabanlı Blockchain Geliştiricileri, DEX'ler (Merkezi Olmayan Borsalar), DAO'lar (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonlar) ve DeFi (Merkeziyetsiz finans) çözümleri oluşturmak için Polygon (MATIC) kullanıyor.

Polygon'un (MATIC) kullanım durumu o kadar ilham vericiydi ki, kripto kışından sonra bile Polygon (MATIC) lansmanından %46.000 daha yüksek bir seviyede işlem görüyor. Polygon (MATIC) o kadar vazgeçilmez hale geldi ki, artık piyasa değerine göre ilk on para birimi arasında yer alıyor.

Çoğu dijital parada olduğu gibi, kış Polygon (MATIC) için sert geçti, ancak Ocak ayından bu yana ilkbaharda yaşanan toparlanma olağanüstü oldu ve Polygon'un (MATIC) değeri neredeyse ikiye katlandı. 2023, Polygon (MATIC) için bereketli bir yıl olacak ve hiçbir ciddi yatırımcı onsuz olmamalı.

TMS Ağı (TMSN) – Her Yerden Tüm Platformları Aşan Bir Geleceğe Yöneldi

Merkezi olmayan borsa TMS Network (TMSN), çeşitli nedenlerle yatırımcıları büyülüyor. TMS Network (TMSN), Polygon (MATIC) gibi zincirler arası bağlantıya izin vermekle veya gerçek dünyadan Chainlink (LINK) gibi blok zinciri bilgilerine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kapasiteyi birleştirerek kullanıcıların yalnızca kripto ürünlerini değil, aynı zamanda ticaret yapmalarını da sağlar. hisse senetleri, tahviller, forex ve CFD'ler gibi geleneksel varlıklar.

Ancak TMS Network (TMSN) sadece çözümler düşünmekle değil, onları uygulamaya koymakla da ilgilidir! TMS Network (TMSN), Ethereum tabanlıdır ve kullanıcılara sosyal ticaret, ticaret botları, fiyat toplama ve hatta token sahiplerini küresel ticaretten komisyonlarla ödüllendirme gibi birçok çözüm sunar.

TMS Network (TMSN), kullanıcılara DeFi çözümleri sunmaya ve hatta token yakma işlemine girerek TMS Network'ün (TMSN) değerini yukarı taşımaya hazır.

TMS Network (TMSN) ayrıca yatırımcı eğitimine adanmıştır ve yatırımcının karlı işlemler yapmak için mevcut tüm bilgilere sahip olmasını sağlamaya adanmış önemli bir kaynak sunar.

TMS Network'ün (TMSN) teklifi, bir kuluçka fonuna özel bir tohum satışı yoluyla şimdiden 2 milyon $'lık bir fon sağlamalarının kanıtladığı gibi, sektör uzmanları üzerinde önemli bir etki yarattı. Yatırımcılar ve tüccarlar artık TMS Network'ün (TMSN) birinci aşama ön satışından yararlanabilir. Jetonlar 0,0047 $'dan temin edilebilir; daha fazla bilgi aşağıdaki bağlantılarda bulunabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ