Chainlink (LINK), 5 Nisan'da 32 dolarlık direncin üzerine çıktı ve bunu 6 Nisan'da başka bir yükselişle takip etti, ancak boğalar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 36.93 dolara meydan okuyamadı.

Chainlink ve Litecoin Fiyat Analizi

Chainlink (LINK), 5 Nisan'da 32 dolarlık direncin üzerine çıktı ve bunu 6 Nisan'da başka bir yükselişle takip etti, ancak boğalar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 36.93 dolara meydan okuyamadı. Bu, ayıların pes etmediğini ve daha yüksek seviyelerde aktif olduklarını gösteriyor.

LINK / USDT kuru bugün 32 dolar seviyesinin altına düştü. Boğalar, 20 günlük EMA'yı (29,85 $) savunmaya çalışıyor. Bunu yapmayı başarır ve önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatı 32 doların üzerine çıkarırlarsa, daha düşük seviyelerde birikim önerecektir.

Boğalar daha sonra fiyatı tekrar 36.93 doların üzerine çıkarmaya çalışabilir. Tersine, eğer ayılar fiyatı hareketli ortalamaların altına düşürürse, 32 doların üzerindeki son kırılmanın bir boğa tuzağı olduğunu gösterecektir. Parite daha sonra 24 dolara düşebilir.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin (LTC), 5 Nisan'da simetrik üçgenin direnç çizgisinin üzerine çıktı ve 6 Nisan'da fiyatı 246.96 $'lık sert dirence götüren başka bir yukarı hareketle takip etti.

Boğaların 246.96 $'lık engeli aşamaması, kısa vadeli traderlardan kar alımını ve agresif ayılar tarafından satışları çekmiş olabilir. Bu, fiyatı bugün üçgenden kırılma seviyesine çekti.

LTC / USDT kuru bu seviyeden agresif bir şekilde geri dönerse, boğaların düşüşlerde biriktiğini gösterecektir. Alıcılar daha sonra 246.96 $'dan duvara tırmanmak için bir girişim daha yapacaklar. Bunu yapmayı başarırlarsa, parite 307,42 dolara yolculuğuna başlayabilir.

Aksine, ayılar fiyatı hareketli ortalamaların altına çekerse, parite üçgenin destek çizgisine düşebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ