Chainlink olağanüstü bir 2021 yaşıyor. Kripto varlık, yılın başından bu yana %200'den fazla arttı. Geliştirme ile ilgili olarak, diğer projeler görünüşte hızlandı

Chainlink olağanüstü bir 2021 yaşıyor. Kripto varlık, yılın başından bu yana %200'den fazla arttı. Geliştirme ile ilgili olarak, diğer projeler görünüşte hızlandı ve şu anda daha fazla dikkat çekiyorlar. Bu alanda alakalı kalmak, işlevsellik kadar önemlidir. Bu nedenle, Chainlink şimdi temel olmayan parantez içine mi geçiyor?

Chainlink için Evet mi Hayır mı?

Yıllık istatistikler LINK için güvenilir bir büyümeyi vurgularken, adresleri aynı düzeyde kâr göstermiyor.

IntoTheBlock'a göre, LINK'i 23-32 $ fiyat noktası arasında satın alan adreslerin sayısı, yazım sırasında daha fazla parasızdı. 70.790 adresin %47.93'ü hala kârdaydı. Ancak 140.000'a yakın adresin parası kalmadı. Burada, bu istatistiklerin geçen yılki yatırımcıları içermediğini belirtmek önemlidir, bu da yatırımcıların genel olarak kârlı olabileceği anlamına gelir.

Bahsedilen gerçek, 2021'de artan kruvazör adreslerinin sayısı ile desteklenebilir. Kruvazör adresleri, 1 ay-12 aylık süre boyunca LINK'i tutan adreslerdir, bu da 2021 boyunca tutarlı hodling nedeniyle sayının çoğunun arttığı anlamına gelir.

Öte yandan, son birkaç aydır traderların ilgisini çekmedi, bu da genel piyasa momentumuna zarar veriyor.

Yatırımcı adresleri (LINK'i 1 aydan daha az tutan) sayılarda da önemli ölçüde düştü ve bu, yatırımcıların Chainlink ile yükseliş momentumunu belirleme konusunda eksik olduğu anlamına geliyor. Uzun vadede, çok önemli olmayabilir, ancak mevcut piyasa karlılığına ve trendine ayak uydurmak, LINK'in üst aralığını koruması için traderlarçok önemlidir.

Ek olarak, aktif adresler daha önce 2020'nin sonunda tanık olunan düşük seviyeler sergiliyor. Şu anda, zincir içi metrikler aracılığıyla LINK için tutarlı yükseliş özelliklerini belirlemek zor, ancak Chainlink hala oldukça alakalı görünüyor.

Revolut, işaretli büyük bir onay kutusudur

Şimdi, ortaklık perspektifinden Chainlink, alanda büyümeye devam ediyor ve yakın zamanda Revolut finansal uygulaması tarafından eklendi. Revolut, kullanıcılar için farklı yatırımları yöneten büyük bir şirkettir ve LINK'in adı altında kabul görmesi ekosistem için olumlu bir ifadedir.

Ayrıca sektördeki en saygın kripto traderlarından birinden destek aldı.


Genel olarak, Chainlink hala önemli ölçüde arafta, ancak tamamen aşağı ve dışarı değil. Kalıcı bir ayı piyasası, değerine daha fazla zarar verebilir. Dolayısıyla, LINK şu anda diğer altcoinlerden daha fazla yükseliş döngüsüne ihtiyaç duyabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ