Chainlink'in Kurucu Ortağı Sergey Nazarov, PwC ile son ortaklığı ve bunun şirketler ve sermaye piyasaları üzerindeki potansiyel etkisi hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Chainlink

Chainlink'in Kurucu Ortağı Sergey Nazarov, PwC ile son ortaklığı ve bunun şirketler ve sermaye piyasaları üzerindeki potansiyel etkisi hakkında ayrıntılı bilgi verdi.
Chainlink, uzun vadede diğer lider kuruluşlarla ortak olmaya hazırlanıyor

Chainlink'in Kurucu Ortağı Sergey Nararov, Chainlink'in PwC ile ortaklığının blockchain benimsenmesini artıracağına inanıyor. CNBC'ye konuşan CEO, işbirliğinin heyecan verici olduğunu iddia ediyor. Girişim ve sermaye piyasası ilgisinde bir artış olduğunu belirtiyor.

Özellikle sektördeki kripto ve Blockchain sistemleriyle birleştirmede. Sergey Nazarov, Chainlink ağı için artan faiz oranının faydalarını vurgulayarak devam etti. Chinalink'in özellikle bu sistemleri Blockchain'e mümkün olan en verimli şekilde bağlama konusunda uzmanlaştığını vurguladı.

“Chainlink üzerindeki çalışmalarımızda, Blockchains ile entegrasyona ve uzmanlaştığımız şey olan kripto para birimi sistemleriyle entegrasyona çok sayıda işletme ve Sermaye piyasasının ilgisini görüyoruz. Kelimenin tam anlamıyla Chain Link adında; bu sistemleri çok verimli bir şekilde çeşitli Blok Zincirlerine bağlıyoruz.”diye belirtti.

22 Mart'ta Chainlink Labs, PwC Almanya ile bir ortaklık kurdu. Ortaklık, kurumsal blok zincirinin benimsenmesini hızlandırmaya odaklanıyor. Chainlink's Labs, PwC Almanya ile çalışan şirketleri desteklemek için çalışacak.

Blockchain ekonomisiyle arayüz oluşturmak isteyen ancak akıllı sözleşmeler oluşturmak ve altyapı düğümlerini çalıştırmak için gereken bilgiye sahip olmayan bu şirketler Chainlink'e dönebilir.

Öte yandan PwC, uyumluluğun geliştirilmesi ve akıllı sözleşmeler ile işletim altyapısının güvence altına alınması konusunda müşterilere yardımcı olmak için teknik uzmanlığını ve mevzuat bilgisini ön plana çıkaracak.

PwC Almanya, blockchain teknolojisinin benimsenmesine öncülük etme taahhüdünü sürdürüyor.
PwC Germany, Almanya'nın önde gelen denetim ve danışmanlık hizmetleri kuruluşudur. Firma geçmişte blockchain endüstrisine adım attı.

Firma, Blockchain Explorer ve Transaction Analyzer – BETA gibi şirket içi blockchain çözümlerinin oluşturulmasında yer aldı. PwC Germany ayrıca Seyahat Kuralı Entegrasyonu, Tokenizasyon Çerçevesi, Akıllı Sözleşme Resmi Doğrulama Çerçevesi ve Dijital Varlık Değerleme Modeli gibi çözümler geliştirdi.

Firma, Blockchain teknolojisi konusunda tutkulu olmaya devam ediyor ve yakın zamanda "Güven Zamanı" başlıklı bir rapor yayınladı. Raporda firma, blockchain teknolojisinin kurumsal dünyada köklü bir değişime yol açma potansiyeline dikkat çekiyor.

Chainlink patronu, ortaklık sayesinde Sermaye piyasaları ve işletmelerle etkileşimlerin önemli ölçüde artacağından emin.

"Dolayısıyla, PwC ile ortaklık, üzerinde çokça odaklanacağımız pek çok ortaklıktan biri; bu, PwC'nin temelde Blok Zincirleri ile bu verimli etkileşim yolunu uygulamalarına yardımcı olmasına izin vererek, Sermaye piyasaları ve işletmelerle olan bu etkileşimi ölçeklendirecek. Chainlink'in yaptığı da bu." CNBC'ye söyledi.

Nazarov, Capital Market CEO'ları ile sürekli iletişimi sürdürdüğünü açıkladığından, pazar, Chainlink'in diğer önde gelen işletmelerle daha fazla ortaklık kaydettiğine tanık olabilir.

Bu demografi arasında yenilenen bir ilgi düzeyi olduğunu vurguladı. Nazarov, artan ilginin spekülasyonlarla çok az, teknolojinin değeriyle daha çok ilgisi olduğundan emin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ