Bu yazımızda sizlere Charity Apes projesi hakkında bilgi verip Charity Apes Token (CTA) nedir sorusunun cevabını açıklamaya çalışacağız.

 Charity Apes Token Nedir? İşte Ayrıntılarıyla CTA Token

Bu yazımızda sizlere Charity Apes projesi hakkında bilgi verip Charity Apes Token (CTA) nedir sorusunun cevabını açıklamaya çalışacağız.

Charity Apes Nedir?

Charity Apes, dünya çapında farklı yardım kuruluşlarıyla ortaklaşa olarak farklı insani yardım kursları düzenleyecek ve bağışlarla ve topluluk olarak rahatlatıcı sözler sunmakla  insanları zor durumlarından kurtaracak, dünyanın en büyük yardım topluluğu olmayı hedefleyen bir proje.

Charity Apes Projesinin Misyonu Nedir?

Kirli sudan kaynaklanan hastalıklar her yıl savaş dahil her türlü şiddetten daha fazla insanı öldürüyor. Bu ölümlerin yüzde 43'ünü beş yaş altı çocuklar oluşturuyor. Temiz suya ve temel sanitasyona erişim, her hafta yaklaşık 16.000 hayat kurtarabilir. Her hafta 16000 kişinin hayatını kurtarmak için proje www.charitywater.org ile birlikte çalışacak.

Dünyanın her yerinde çok sayıda çocuk, sırf kim oldukları ve nereden geldikleri nedeniyle hayata hala dezavantajlı bir şekilde başlamaktadır. Charity Apes topluluğu, dezavantajlı çocuklara daha iyi bir yaşam sunmak için www.savethechildren.net ile birlikte çalışacak.

Proje tercih edilen insani yardım kursuna bağış yaparken topluluğun bu faaliyetlere katılması ve BNB kazanması için sık sık yarışmalar yapacak. Topluluk herhangi bir üyesinin kitle yardımına ihtiyaç duyan izlenebilir bir sorunu olduğunda, onlara bir topluluk olarak bağışta bulunacak. Projeye göre projenin topluluğu kendi kalpleri durumunda.

Charity Apes Token (CTA) Nedir?

Charity Apes Token (CTA) bu projenin kendi kripto para birimi. 10 milyar token olacak ve bunun %20 ‘si yakılacak.

Nasıl alacaksınız?

MetaMask veya TrustWallet'ı indirip kurmanız gerekiyor.  MetaMask'ı (tarayıcı uzantısı biçiminde bir kripto cüzdanı) veya TrustWallet'i (telefonunuz için bir uygulama) indirin. Bundan sonra Binance Smart Chain'i ağ listenize eklemeniz gerekecek.

BNB satın alıp MetaMask'a göndermeniz gerekecek.

Bir borsada (yani Binance, Kraken, Coinbase vb.) BNB satın alın. Tokenleri MetaMask cüzdan adresinize aktarın. BEP-20 adresleri “0x” ile başlar

Charity Apes satın almak için PancakeSwap'a gidin!

PancakeSwap'a gitmek için burayı tıklayın veya Charity Apes'i seçmek için bu 0x000000 adresini kullanın. Slippage toleransını %16'ya ayarlayın (ne kadar talep olduğuna bağlı olarak bazen biraz daha fazla olabilir).

Daha iyi bir dünya için Charity Apes'i tutun!

BNB'yi Charity Apes ile değiştirin. Şimdi Charity Apes tokenlerinizi görüntülemek için MetaMask veya Trust Wallet'taki özel tokenlerinize Charity Apes token adresi eklemeniz gerekiyor. Son olarak HODL edin ve dünyayı birlikte değiştirin!

Projenin bugün saat 18:00'da ön satışı yapılacak ve satıştan hemen 1 saat sonra da listelenecek.  Proje ile ilgili ön satış bilgilerini de Coin Hunter'ın twitter adresinde bulabilirsiniz. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ