Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, gerçek bir kripto projesinin teknolojiye, çözdüğü sorunlara ve yardım ettiği insanlara odaklanması gerektiğini söyledi.

Charles Hoskinson: “Cardano (ADA) Hiç Bu Kadar Güçlü Olmamıştı” – Vasil Ekosistemi Önemli Ölçüde İyileştirecek

 Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, gerçek bir kripto projesinin teknolojiye, çözdüğü sorunlara ve yardım ettiği insanlara odaklanması gerektiğini söyledi.

Geliştiriciler, yükseltmeden sonra daha fazla ölçeklenebilirlik ve inanılmaz derecede düşük bir ücret olacağından emin oldular.

Cardano'nun Vasil ana ağ yükseltmesinin, bu yıl Haziran ayından itibaren ertelendikten sonra 22 Eylül'de gerçekleşmesi planlandı. Buna karşılık, Cardano'daki “Artano” olarak bilinen projelerden biri, mannet'e başarılı bir geçiş için hazırlanırken ve yükseltme yaparken bazı önemli çıkarımlar öğrendiklerini paylaştı. Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson'a göre, bu Vasil'in yapabileceklerinin sadece bir buzdağının görünen kısmı.

Bu, bu ay gelen Vasil'in gücüne bir örnek. Yeni özellikler birçok farklı DApp'i önemli ölçüde iyileştiriyor ve Djed gibi yeni DApp'lerin Cardano'da konuşlandırılmasını sağlıyor. Bu sadece başlangıç. EUTXO ve Plutus vermeye devam eden hediyelerdir.

Twitter izleyicisine konuşan kripto piyasasının gerçeklikten kopuk olduğundan bahsetti. Gerçek bir kripto projesi, teknolojiye, çözdüğü sorunlara ve yardım ettiği insanlara odaklanmalıdır. Ayrıca Cardano'nun eskisinden daha güçlü olduğundan ve dünyayı değiştirdiğinden bahsetti.

Kripto hakkında evrensel bir gerçek, piyasaların gerçeklikten kopmuş olmasıdır. Cardano hiç bu kadar güçlü olmamıştı ve açıkçası diğer birçok proje de endüstri genelinde sağlam, ancak bunun yansıdığını görmüyorsunuz - sadece bir kırmızı deniz. Makro faktörler her zaman kazanır.

Cardano'nun Kullanıma Sunulması İçin Üç Göstergenin Tümüne Ulaşıldı

Geliştiriciler, yükseltmeden sonra daha fazla ölçeklenebilirlik ve inanılmaz derecede düşük bir ücret olacağından emin oldular. İlk büyük yükseltmenin Plutus senaryosuna dahil edileceğini belirtmek önemlidir. Plutus, geçen yıl Eylül ayında Alonzo adlı önceki yükseltme sırasında geldi. Bu güncellemenin tarihi, 13-15 Eylül tarihleri arasında piyasaya sürülmesi beklenen Ethereum Merge'i takip ediyor. Bunun, resmi web sitesine göre ağı Proof of Stake algoritmasına geçireceği söyleniyor.

Cardano bağlantılı Ar-Ge şirketi Input Output Hong Kong (IOHK), güncelleme sırasında üç önemli göstergeye ulaşıldığını belirtti.

Ana ağ bloklarının %75'i son Vasil düğüm adayı tarafından yaratılıyor (1.35.3) 2. yaklaşık 25 borsa yükseltildi (ada likiditesinin %80'ini temsil ediyor) 3. Ön Üretimde 1.35.3'e yükseltildiğini doğrulayan TVL tarafından ilk 10 DApp ve ana ağ için hazırız.

Hoskinson, MEXC ve Bitrue borsasının yükseltme için hazır olduğunu açıkladı. Ayrıca Binance, Upbit, Coinbase, WhiteBit, BKEX ve HitBTC'nin beğenileri ile yola çıkmanın eşiğinde.

Son zamanlarda, Cardano (ADA), ABD merkezli bir perakende yatırım platformu olan Robinhood'da listelendi. Bunun çatalla birleştiğinde fiyat artışına neden olması bekleniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ