Charles Hoskinson, Cardano ekosisteminin düzenlemelere kaşlarını çatmadığına inanıyor.

Charles Hoskinson, Cardano

Charles Hoskinson, Cardano ekosisteminin düzenlemelere kaşlarını çatmadığına inanıyor. Hoskinson kısa süre önce projesi Cardano'nun daha geniş çapta kabulünün politika yapıcıların dijital para birimlerini kabul etmesinin yolunu nasıl açabileceğinden bahsediyor.

Kripto düzenlemesi, son zamanlarda ABD'li milletvekilleri ve devlet kurumları için bir ilgi noktası olmuştur. Son zamanlarda, Joe Biden yönetiminin kripto endüstrisinde daha fazla düzenleme getirmek için önerilen mevzuatla ortaya çıktığı bildirildi. Tasarı taslağı ve kriptolarla ilgili düzenlemeler, Input Output Hong Kong (IOHK) CEO'su ve Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson tarafından Washington DC'ye yaptığı son ziyarette tartışıldı.

Hoskinson kısa süre önce projesi Cardano'nun daha geniş çapta kabulünün politika yapıcıların dijital para birimlerini kabul etmesinin yolunu nasıl açabileceğinden bahsediyor. Açıklamasında, blockchain derneği ve diğerleri gibi organizasyonları “işbirliği fırsatlarını belirlemek” için dahil etmenin öneminden bahsetti.

Cardano ekosisteminin düzenlemelere karşı çıkmadığına ve yetkililerle sürekli bir ilişki içinde olacağına ve mevzuat taslakları hakkında geri bildirim sağlayacağına inanıyor. Ayrıca Cardano'nun sadece düzenlenmiş iş yapmaya odaklandığını belirtti.

Cardano ekosistemi ilgi çekici olacak ve bir menkul kıymet token teklifi olsun, düzenlenmiş olsun veya protokolü benimseyen ve tüzüklerini sürdürmek isteyen bankalar gibi eski finansal kurumlar olsun, düzenlenmiş iş yapma arzusuna sahip olacak.

Cardano Daha Hızlı Gelişiyor

Ona göre, Washington ziyareti bazı önemli tartışmaları beraberinde getirdi ve gelecek konusunda iyimser olmasını sağladı. Ayrıca ekosistemi kusursuz hale getirmek için yapılacak daha çok iş olduğundan bahsetti.

Cardano ile ilgili olarak, varsayımsal olmayan yüzlerce kullanım durumu olduğunu açıkladı. Bunun yerine, yapım aşamasındadırlar veya inşa edilmiştir. Ayrıca, çalışmaya devam etmek ve Cardano ekosisteminin geliştiğini görmek arzusunun olduğunu belirtti. Bunun, Haziran ayında Vasil Hard Fork'un uygulanmasıyla gerçekleşmesi daha olasıdır.

Bunun protokolü ölçeklendireceği ve işlem verimini artıracağı bildiriliyor. Ayrıca ağ performansını hızlandırmak için Cardano blok boyutunu yüzde 10 artırdı. Ekip, Mart ayında piyasaya sürülen Cardano'nun Daedalus 4.9.0 cüzdanı üzerinde daha fazla çalışma yaptı.

Bir topluluk olarak daha fazla merkezi olmayan, esnek ve çeşitli olmaya devam edeceğiz ve bir topluluk olarak Cardano'da yaptığımız birçok şeyi yalnızca ölçeklenebilirlik, performans ve kod kalitesi ile ilgili değil, aynı zamanda yapacak çok şeyimiz var. bir kripto para biriminin sosyal unsurlarıyla yapın.

Geçen yıl Hoskinson, kripto varlıkların mevcut düzenleyici kurumlar ve varlık türleri planına uymadığını söylediği için haberlerde yer aldı. Ona göre, kripto varlıkları ne emtia ne de güvenliktir, bu nedenle farklı bir düzenleyici sisteme sahip olmaları gerekir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ