Charlie Shrem, FuzeX projesinde danışmanlık yapacak!

FuzeX ailesine artık ilk dönem Bitcoin yatırımcılarının öncüsü sayılabilecek Charlie Shrem danışmanlık görevi yürütecek. Bu haberin büyük bir heyecanla duyurulması, FuzeX global ödeme çözümü projesine inanan yatırımcılarda büyük bir heyecan yarattı.

FuzeX Card, standart bir kredi kartına göre boyut ve kalınlık açısından tıpa tıp aynı ve ödeme kartı olarak işlev görüyor, ancak geleneksel kredi kartlarıyla kıyaslamanın sonu var. Çünkü FuzeX aynı zamanda bir kripto para sabit cüzdanıdır ve 30'a kadar ödeme kartı ve üyelik kartı için "hepsi bir arada"  şeklinde bir kart gibi işlev görür.

FuzeX kartın dış görünümü nasıl?

Shrem son olarak Kuzey Amerika'daki Bitcoin Konferansı'nda FuzeX müdürleriyle bir araya geldİ. FuzeX'in özelliklerinin, geliştirme ekibinin ve temel teknolojinin dikkatli bir şekilde analiz edilmesinin ardından Visa ve MasterCard'ın piyasada tutunma potansiyeli, Shrem gibi önemli bir danışmanın projeye danışman olarak katılmasındaki en büyük etkenlerden biri oldu.

"Bitcoin Miami konferansında FuzeX kartını gördüğüm anda ilk bakışta sevgiydi. Bunun, katılmak istediğim bir proje olduğunu biliyordum."

Dijital para çağının başlangıcından bu yana, Shrem yatırımcıları, mevcut potansiyel hakkında eğitim vermeye çalıştı. En son olarak, Wall Street pazar uzmanlarından üçlü bir araya geldi ve Crypto.IQ'yu kurdu. Bu şirket, en iyi uygulamaların tanıtımı ve yatırımcılara pazar analizi ve tavsiyesi verilmesi yanında kripto pazarına yeni dahil olan yatırımcıları eğitmeyi amaçlayan bir şirket.

Shrem bir yatırımcı ve danışman olarak bir çok kripto para birimi ile ilgileniyor. Tarihini teknolojinin başlangıcına uzanan bir Blockchain girişimcisi olarak masaya getiriyor. Shrem, ilk ve en büyük Bitcoin alışverişi olan BitInstant'ı kurdu ve aynı zamanda Bitcoin Vakfı'nın kurucu üyesi.

Bitcoin ve Blockchain teknolojisinin durmadan savunucusu olmuş ve kriptokrasi tarihinde merkezi bir kişidir.

FuzeX'in baş yetkilisi Daniel Kim:

"Charlie, kriptolarda sadece çok büyük bir isim değil O, eşsiz bir bilgi derinliğine sahip ve endüstrinin geleceği hakkında içinde bir tutku var. Vizyonu, bağlantıları ve coşkusu bu inanılmaz yeni uygulamayı büyütmeye yardımcı olacak. "

Shrem, FuzeX'in gelişi insanların finansal kaderini kendi ellerine almaya tam güç verme yolunda atılmış bir başka adım olduğunu söyledi. "Merkezi olmayan bir finansal sistem kurmak benim için bir rüyaydı ve FuzeX bu rüyayı gerçek haline getiriyor." diye belirtti.

Charlie Shrem, bir Bitcoin öncüsü, bir sosyal ekonomist ve dijital para ticareti yapan bir tüccar. Bu alandaki çalışmaları efsanevi. 2011'de kripto döneminin başlangıcında ilk ve en büyük Bitcoin şirketi olan BitInstant'ı kurdu. 2013 yılında Bitcoin Vakfı'nı kurdu ve halen başkan yardımcısı olarak görev yapıyor. O zamandan beri Charlie, bir çok dijital para birimi şirketi önerdi, kriptolara aykırı şirketler arasında çok sayıda ortaklık başlattı ve yönetti. Dünyanın en zengin girişimcilerin bazılarına girdi.

Crypto.IQ, kripto dünyasında uzman araştırma, eğitim ve danışmanlık hizmeti sunan önde gelen bir danışma firması. Şirket, kripto öncülerinden Charlie Shrem'in benzersiz uzmanlığını, yüz yılı aşkın birleştirilmiş finansal endüstri deneyimi ile Wall Street uzmanının eşsiz pazar bilgisi ile birleştirdiğinde bu proje için oldukça sevindirici. Beraber, 1 milyar dolardan fazla varlık yönettiler. Crypto.IQ ekibi, çok az bilgi birikimi veya ticaret deneyimine sahip "anında uzman" dünyasında, müşterilerinin başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için kanıtlanmış derinlik, içgörü ve bilgi birikimi sunuyor.

Crypto.IQ'nuzu yükseltin ... ve bundan kar elde edin! Crypto.IQ, size bir kripto para yatırımcısı olarak başarı için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ