Bitcoin’in hakimiyeti kısa bir dalıştan sonra % 63’e yükseldiğinden, piyasadaki altcoinlerin haftalar süren yükseliş hareketinden sonra aşağı yönlü baskıya direndiler. Ancak, tüm altcoinler düşmedi elbet.

Bitcoin’in hakimiyeti kısa bir dalıştan sonra % 63’e yükseldiğinden, piyasadaki altcoinlerin haftalar süren yükseliş hareketinden sonra aşağı yönlü baskıya direndiler. Ancak, tüm altcoinler düşmedi elbet.

Tezos [XTZ]

CoinMarketCap’in en iyi 10 kripto para birimi sıralamasında en son katılımcı Tezos [XTZ], yazım sırasında 2.281 milyar dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor. Tezos, son 24 saat içinde % 13.57 arttıktan sonra 3.29 $ olarak değerlendi. Ayrıca, XTZ son yedi gün içinde % 32.57 artış gösterdi.

Kripto para birimi borsası Bitfinex'in platformunda Tezos marj ticareti için ilk özkaynakları % 50'den% 30'a düşürürken, maksimum artışı 2x'ten 3.3x'e yükselttiğini açıklamasından dolayı bu ilginç bir gelişme.

Gelişmenin ardından Bitfinex CTO Paulo Ardoino, “[Tezos] Bitfinex'te köklü ve likit bir pazar haline geliyor. Vites değiştirme ve kaldıraç oranını 3,3 katına çıkarma zamanı” demişti.Bitcoin Diamond

Bitcoin'in bu yılki yükseliş ralli'si kripto paraları için de bir ralli başlattı. Bitcoin'in birçok forklu koinlerinden biri, son zamanlarda çekişmeye başlayan bir altcoin olan Bitcoin Diamond [BCD]. BCD, bu yıl etkileyici bir ralli yayınladıktan sonra geçen hafta % 28.6 düşüş kaydetti. Ancak, kripto para, yazı yazıldığı sırada iyileşme belirtileri gösteriyor.

Son 24 saat içinde BCD % 14,75 oranında artmıştı. Yaım sırasında, Bitcoin Diamond 152 milyon dolarlık bir piyasa değeri taşıdı ve fiyatı 0.818 dolardı. Bitcoin Diamond, 21 borsada 24 saatlik işlem hacmi 19.18 milyon $ olarak kaydedildi.


Chiliz [CHZ]

Chiliz, İspanya'nın önde gelen futbol kulüplerinden biri olan FC Barcelona'nın, spor kulübü için blockchain tabanlı bir token geliştirmek amacıyla Chiliz ile ortaklık kurarak kripto dünyasına daldıktan sonra manşetlere geçti.

Duyurudan kısa bir süre sonra, Chiliz tokenının fiyatı, Kasım 2019'dan beri görülmeyen önemli bir 0,017 $ işaretine yaklaşmıştı. Aslında, son yedi gün içinde token % 42.89 büyüme kaydetti.

Ancak geç saatlerde CHZ düşüşe geçti. Yazım sırasında koinin değeri 0.013 $ 'a ve 24 saatlik işlem hacmi 13.18 milyon $' a sahip olduğu için 0.013 $ 'a düştü. Son 24 saat içinde Chiliz % 5.35 düşüş kaydetti.


ZCash [ZEC]

Kripto piyasası rallisinden sonra, ZCash son bir hafta içinde % 15.91 değer kaybetti.

Bununla birlikte, topluluk tarafından geçirilen en son protokol, koinin değerlemesinde bir miktar rahatlama sağlamıştır.

ZCash, toplumun 17 Şubat'ta madencilere ZEC düzenlemesinin % 80'ini tahsis etmeyi amaçlayan çok tartışmalı ZCash İyileştirme Protokolünü [ZIP 1014] geçmesinden sonra 24 saat içinde % 7.93 arttı.

Yazının yazıldığı sırada mahremiyet koininin değeri 62.57 dolar.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ