Chromia Nedir? CHR Nedir? Chromia Platformunun Avantajları isimli bu yazı ile detaylı bilgilere erişeceksiniz.

Chromia Nedir? CHR Nedir? Chromia Platformunun Avantajları

Chromia Nedir? CHR Nedir? Chromia Platformunun Avantajları isimli bu yazı ile detaylı bilgilere erişeceksiniz.

Chromia (CHR) Coin Nedir?

Chromia, merkezi olmayan uygulamalar için yeni bir blok zinciri platformudur.

Mevcut platformların eksiklikleri ve yeni nesil dapp'lerin ölçeklenmesini sağlamak için tasarlandı.

Chromia daha önce Chromapolis olarak adlandırılıyordu. Eşsiz ölçeklenebilirlik faktörüne sahip ilişkisel bir blockchain platformudur ve bu kriptonun markasını oluşturmasına ve diğerlerinden sıyrılmasına yardımcı olur. Şirket ayrıca hükümetlerden ve büyük işletmelerden destek aldı.

Chromia'nın Faydaları Nelerdir?

Ethereum gibi platformlar her türlü uygulamanın teoride uygulanmasına izin verirken, birçok sınırlamaları olduğunu pratikte düşünün: kötü kullanıcı deneyimi, yüksek ücretler, sinir bozucu geliştirici deneyimi, zayıf güvenlik. Bu, merkezi olmayan uygulamaların (dapps) genel kullanıma geçmesini engeller.

Chromia, bu sorunları doğru bir şekilde ele almak için, blok zinciri mimarisi ve programlama modelinin, merkezi olmayan uygulamaların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yeniden düşünülmesi gerektiğine inanıyor.

Chromia platformunun öncelikleri şunları içeriyor:

1. Dapp'lerin milyonlarca kullanıcıya ölçeklenmesine izin vermek.

2. Merkezi uygulamalarla eşitlik sağlamak için dapps kullanıcı deneyimini iyileştirmek.

3. Geliştiricilerin, bilinen paradigmaları kullanarak güvenli uygulamalar oluşturmalarına izin vermek.

Platform her türlü dapp için uygundur ve özellikle yüksek G / Ç kapasitesi gerektiren veya karmaşık veri kümelerinin yönetimini içeren durumlar için çok uygundur. Devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunlar (MMOG'lar) böyle bir duruma bir örnektir.

CHR Nasıl Satın Alınır?

Ethereum blok zincirinin bir parçası olan chromia kripto para birimi şu anda bir ERC20 tokenı. Chromia blok zincirinin yerel tokeni hazır olduğunda, yeni yerel blok zincirine 1: 1 ERC20 token dönüştürme oranı olacaktır. Bilaxy, Binance, Bitmax ve BithumbGlobal gibi ortak borsalar ve KuCoin aracılığıyla satın alınabilir.

CHR Tokenı Depolama

Şu anda ERC20 tokenı olduğu için CHR'nin depolanması için sayısız cüzdan var. Bu nedenle, herhangi bir Ethereum cüzdanı, kendi blok zincirine geçmeden önce ana sefer için bir CHR token cüzdanı olarak gayet iyi çalışacaktır. Popüler olanlardan bazıları şunlardır: TREZORLedger, BlueExodusLedger, Nano S ve MyEtherWallet (MEW), bunların en popülerlerinden biri. Özel anahtarınızı tutmak, seçebileceğiniz herhangi bir cüzdanın amacıdır.

CHR'ye yatırım yapmalı mı?

CHR kripto para, 2020 yılının başından bu yana bazı ilginç hareketler gösterdi. Birkaç hafta içinde, fiyat dikkat çekici bir şekilde değer kazandı - bu, piyasadaki yükseliş hissinin göstergesi. Bununla birlikte, bir kripto para birimi ve ICO yatırımcısı olarak, kendi durum tespitinizi yaptıktan sonra olası tüm yönlere bakmak ve akıllıca yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Sonuç

Blockchain endüstrisi büyüdükçe ve olgunlaştıkça, ilişkisel blok zincirinin önemi de artıyor. Tüm endüstrinin gelişmesi için, blok zinciri teknolojisini kitlelere ulaştırma ortak hedefine ulaşmak için endüstri katılımcılarının birlikte çalışmak için aktif bir çaba göstermesi gerekir. Endüstrinin büyümesi, birbiriyle boğuşmaya çalışmak yerine, ancak dışa doğru genişleyerek sağlanabilir.

Dapps piyasa payı projelerinin tümü, alandaki yeni kullanıcıları dahil etmek için birlikte çalışmalıdır ve birbirlerinin güçlü yönlerinden ve kaynaklarından yararlanırlarsa bunu başarmak çok daha kolaydır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ