Çinli kripto madenciliği devi Bitmain Technology Holding Company, en son ASIC tabanlı SHA-256 madencisi Antminer T19'un satışını 01 Haziran'da başlattı.

Çin Merkezli Bitcoin Madenciliği Devi Bitmain

Çinli kripto madenciliği devi Bitmain Technology Holding Company, en son ASIC tabanlı SHA-256 madencisi Antminer T19'un satışını 01 Haziran'da başlattı.

Bitcoin madencilik makine üreticisi devi Bitmain, ASIC tabanlı en son SHA-256 madenci Antminer T19'un satışını başlattı. Bitmain'in resmi açıklamasına göre, Antminer T19, şirket tarafından geliştirilen en yeni nesil Antminers'tan yayınlanan üçüncü model. T19, 84 TH / s ±% 3 hash gücüyle donatılmıştır ve 37.5 J / TH ±% 5 güç verimliliğine sahiptir. Bitmain ayrıca Antminer T19'un Antminer S19 ve S19 Pro'da bulunan aynı nesil özel yapım çiplerle barındırıldığını iddia etti.

“Antminer T19, madencilerin daha iyi verimlilik ve kazanç elde etmelerini sağlıyor.”

Çinli bitcoin madencilik makine üreticisi devi Bitmain, blogunda önceki Antminer T17 ile karşılaştırıldığında T19'un performansı büyük ölçüde artırdığını ve madencilerin daha iyi verimlilik ve kazanç elde etmelerine izin verdiğini yazdı. Antminer T19, optimize edilmiş madencilik deneyimi için daha hızlı başlatma hızları sunan yeni APW12 güç kaynağını ve yükseltilmiş ürün yazılımını da kullanıyor. Madenciler, yeni modelde bulunan en son teknolojileri bekleyebilir ve 1 Haziran 2020'de, saat 11: 00'de (GMT + 8) resmi web sitesinde 21-30 Haziran 2020 tarihli bir gönderim tarihi ile satışa başlayabilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ