Ebang'ın 26 Haziran'da Nasdaq'ta listeye alınacağı ve halka arzda 125 milyon dolar toplanacağı umuluyor.

Çinli Madencilik Şirketi Ebang Bu Hafta Nasdaq

Ebang'ın 26 Haziran'da Nasdaq'ta listeye alınacağı ve halka arzda 125 milyon dolar toplanacağı umuluyor.

Çinli Bitcoin (BTC) madenci üreticisi Ebang'ın Nasdaq Global Market'te bu hafta EBON kodu altında yer alacağı bildirildi ve ABD'de halka açılan ikinci kripto madenciliği şirketi oldu.

Çinli kripto haber yayını Blockbeats'in haberine göre Ebang, 26 Haziran Cuma günü resmen listelenecek. Ek olarak, Blockstream strateji stratejisi Samson Mow, şirketin Hangzhou'daki bir otelde düzenlenen bir Ebang etkinliğine davetin ekran görüntüsünü tweetledi.

Ebang, orijinal hedefi genişleterek 125 milyon dolar toplamayı hedefliyor

Ebang, bu yıl Nisan ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile 100 milyon dolarlık halka arz (IPO) için başvuruda bulundu. Firma, 2018'de Hong Kong'da 1 milyar dolarlık bir halka arz gerçekleştirme girişiminin ardından ABD borsasına girmeye karar verdi.

17 Haziran'da şirket, Nasdaq'ı listeleme borsası olarak seçerek en son başvurusunu SEC'e sundu.

Çinli madencilik oyuncusu, 19,3 milyon hisseyi 4,50 ila 6,50 dolar arasında bir fiyata satışa sunarak 106 milyon dolar artırmayı hedefliyor, bu da şu anda 125 milyon dolara çıkarmayı planladığı anlamına gelirken, ilk teklif 100 milyon dolar olarak sınırlandırıldı. Halka arz başarılı olursa, Ebang’ın piyasa değeri 800 milyon dolara yaklaşabilir.

Ebang’ın satışları 2018'den bu yana düşüyor. 2019 yılında Ebang’ın yıllık geliri 109 milyon $ 'dır ve bu da 2018'de 319 milyon $' dan% 66'lık bir büyüme düşüşü oluşturdu.

 Son başvurulara göre, 2020, genel olarak daha iyi piyasa koşullarına rağmen Ebang için geri dönüş yılı olmayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ