Zhao Dong: Kripto para baharı 2020’de gelecek fakat şu an alım yapmak için en doğru zaman.

Çinli Milyarder Zhao Dong: Bitcoin

Çin'in en zengin Bitcoin milyarderlerinden ve ülkedeki en büyük Bitcoin yatırımcılarından biri olan Zhao Dong, sektör hakkındaki görüşlerini WeChat üzerinden paylaştı. Zhao 2017 yılındaki boğa koşusundan bu yana Bitcoine olan ilginin azaldığını ve bunu sonucu olarak ortaya çıkan kripto para kışının 2019 yılıda da devam edeceğini düşünüyor. Ancak Zhao bu kışı bir fırsata çevirerek yatırım yapmak için en doğru zaman olduğunu söylüyor.

Çinli Bitcoin milyarderi Bitcoinin fiyatının tekrardan 10 bin dolar seviyesine çıkması durumunda eski ilgiyi tekrar kazanacağını belirtti. Bu durumun Bitcoin ile ilgilenen insanlar için oldukça büyük bir fırsat olduğunu söyledi. Zhao'ya göre şu anda Bitcoin yatırımı yapmak için en doğru zaman.

Milyarder yatırımcı Zhao, Bitcoinin geleceğine inanan insanların böyle zamanlarda mümkün olduğu kadar yatırım yapmaları konusunda tavsiye verdi.

Zhao Dong kripto para sektöründeki eğilimler hakkında gelen soruları iyimser bir şekilde yanıtladı. Buna ek olarak kripto para kışının 2019 yılı boyunca süreceğini belirtirken 2020 ylında kripto para baharı ve 2021 yılında ise kripto para yazının geleceğini belirtti.

Zhao neden yatırım yaptığını ve ayı piyasasında nasıl işlem yaptığını açıkladı:

Boğa piyasasında, insanları Bitcoin almaya ikna etmiyorum, çünkü hızlı para kazanmak kolay görünüyor ama aslında öyle değil. Şimdi [ayı piyasasında], insanları Bitcoin satın almak için ikna etmeye çalışıyorum.

Dong, 2019’a kadar daha fazla şirket ve projenin öleceğini söyleyerek, çok iyimser ya da karamsar olmama konusunda uyardı. Bununla birlikte, bundan bir miktar umut doğacağını söylemeye devam etti, çünkü bir sonraki proje dalgası bu dönemde ortaya çıkacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ