Bu yazımızda sizlere Civic (CVC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Civic (CVC) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi CVC Coin

Bu yazımızda sizlere Civic (CVC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Civic (CVC) Nedir?

Civic, kullanıcıların kripto para birimlerini ve kimlik kanıtlarını depolamasına olanak tanıyan, Ethereum blok zincirinde bulunan, gözetim dışı bir cüzdandır.

Platform, kullanıcıların kendi sanal kimliklerini oluşturmalarına ve doğrulamalar için bundan yararlanmalarına olanak tanır.

Bu, Identity.com'un "kimlik talep edenleri, kimlik doğrulayıcıları ve kullanıcıları yeniden kullanılabilir kimlik doğrulama hizmetlerine bağlamak için blok zinciri tabanlı, merkezi olmayan bir pazar" kullanan açık kaynak ekosistemi kullanılarak yapılır.

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler kimlik doğrulayıcıları tarafından doğrulandıktan sonra, yerel olarak depolanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere bir referans, hizmet sağlayıcıların kullanıcının uygun izniyle erişebileceği blok zincirine taşınır.

CVC tokenı, Civic ekosisteminde evrensel bir ödeme şeklidir.

Civic CVC tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ