Bu yazımızda sizlere ClinTex CTi (CTI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CTI Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ClinTex CTi (CTI) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi CTI Coin

Bu yazımızda sizlere ClinTex CTi (CTI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CTI Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ClinTex CTi (CTI) Nedir?

Şu anda Klinik Araştırmalardaki verimlilik sorunlarının maliyeti günde 600.000 - 8 milyon dolar arasında değişiyor ve ihtiyacı olan hastalara yeni ilacın teslimini önemli ölçüde geciktiriyor. Proje bunu değiştirmek istiyor.

ClinTex, ilaç endüstrisi için bir çözüm sağlayıcı ve CTi – Clinical Trials Intelligence'ın arkasındaki ekip: tahmine dayalı analitik, makine öğrenimi ve klinik deneylerde akıllı sözleşmelerle blok zinciri teknolojisinin yeni kullanımı yoluyla ilaç geliştirme endüstrisini dönüştürmeyi amaçlayan yeni bir yazılım platformu türü.

Misyonumuz, küresel ilaç endüstrisi için geliştirme maliyetlerini büyük ölçüde azaltarak, ilaç maliyetini düşürmek ve ihtiyacı olan insanlar için yeni ilaçların pazara çıkış hızını artırmaktır.

Klinik Araştırmalar İstihbaratı

Clinical Trials Intelligence, klinik deneylerde önemli kalite ve operasyonel iyileştirmeler sağlamak için tahmine dayalı veri analitiği, makine öğrenimi (AI) ve akıllı sözleşmelerin yenilikçi kullanımını içeren dağıtılmış bir teknoloji platformudur.

İdari, operasyonel ve klinik işlevler genelinde güçlü ve anlayışlı veri analitiği işlevselliğinin uygulanmasıyla, paydaşlar artık tespit edilen olası sorunları denemeyi olumsuz etkilemeden önce belirleyebilir, harekete geçirebilir ve çözebilir.

"Döngüyü kapatma" işlevi ve blok zinciri tabanlı değişmez denetim izi dahil olmak üzere gelişmiş iş akışı yönetimi.

Clinical Trials Intelligence, tüm paydaşların gizlilik ve güvenlik endişelerini ele alırken, tüm ilaç endüstrisinde işbirliğini teşvik eden bir eko sistem oluşturmuştur.

Hassas verilerden herhangi bir ödün vermeden kurumsal sınırlar arasında "öğrenilen derslerin" paylaşımını kolaylaştıran, sürekli olarak artan bir "türünün ilk örneği" klinik veri analitiği kitaplığı.

Ana Özellikler

Klinik araştırma temel ölçümlerinin tam bir geçmişi, Clinical Trials Intelligence'ın merkezi olmayan defterinde değişmez bir şekilde depolanır ve bunlar, Clinical Trials Intelligence'ın Uygulaması tarafından platformda devam eden denemelerde ısmarlama tahmine dayalı analitik algoritmalarını güçlendirmek için kullanılır.

Clinical Trials Intelligence, denemelerde uçtan uca denetlenebilir iş akışı yönetimi ve gözetimi sağlayan tam entegre bir platform olduğundan, önleyici ve düzeltici eylemler (CAPA) dahil tüm eylemler, sürekli olarak Clinical Trials Intelligence blok zincirine kaydedilir.

Bu, tüm klinik araştırma veri görünümlerinin birlikte çalışabilirliğini ve güvenli depolanmasını sağlayan ve aynı zamanda tüm paydaşların gizlilik ve güvenlik endişelerini ele alan bir klinik eko-sistemin oluşturulmasını temsil eder.

CTi Uygulamaları

CTi eko sistemi, her biri Klinik Proje Yöneticileri ve Doktorları, Klinik Veri Yöneticileri, Farmakovijilans personeli ve Saha Monitörleri gibi paydaşlara çok değerli temel bilgiler ve büyük fayda sağlayan yedi ayrı Uygulamadan oluşur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ